Jump to content

Συνάντηση στο Olympico Τρίτη 08/08


Recommended Posts

.......Όσοι από εμάς έχουμε απομείνει στην καυτή Αθήνα και δεν έχουμε την τύχη να λιώνουμε σε κάποια παραλία σε ένα από τα πάρα πολλά υπέροχα νησιά μας, ας μαζευτούμε την Τρίτη 08/08 στο parking μπροστά από το cafe Olympico στις 21:00! Κουβεντούλα, πειράγματα, ιστορίες και χαβαλές με πρωταγωνιστή τα Colt-ακια όπως πάντα!

 

Θα έχουμε και πλαίσια πινακίδας όπως και αυτοκόλλητα, γι""αυτό όσοι δεν έχετε σπεύσατε!

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω αλλά δύσκολο...

 

Τετάρτη είναι η τελευταία μέρα στο γραφείο και για να φύγω θα πρέπει να κλείσω όλες τις εκκρεμότητες... :(

Link to comment
Share on other sites

οποιος ειναι απο γαλατσι κυψελη και γυρω περιοχες μπορουμε να κατεβουμε μαζι αν θελει θα εχω το καινουργιο οχημα οποτε κανενα προβλημα

απο κει και περα θελω αυτοκολλητο οπωσδηποτε

Link to comment
Share on other sites

δυστιχως θα δουλευω μεχρι τις 10.00...υπαρχει κανεις απο νικαια ο οποιος θα παει και θα μπορουσε να παρει ενα αυτοκολλητο και για μενα..;;;;;

τεταρτη βραδυ φευγω για διακοπες και θα ηθελα να εχω ενα....

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρόλο τη νεκρή περίοδο που διανύουμε προς έκπληξη όλων παρευρέθηκαν κάμποσα οχήματα (περί τα 15 :!: ) και μάλιστα αρκετά νέα μέλη! Ευχάριστο αυτό οπότε από Σεπτέμβριο που θα επιστρέψουμε σιγά σιγά σε κανονικούς ρυθμούς θα μαζευόμαστε περί τα 30 οχήματα (μιας και έλλειπαν οι περισσότεροι που έχουν παρευρεθεί στο παρελθόν) και πάνω από 30-35 άτομα σίγουρα!!(εχθές είμασταν τουλάχιστον 20 :!: )

Well done σε όλους μας! :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

σορρυ παιδακια δεν προλαβα να ερθω γαμωτη γκαντεμια μου και την δουλεια που μου ετυχε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...