Jump to content

Colt 1300 95ps με υγραέριο


Recommended Posts

Καλησπέρα 

ειμαι στην σκέψη για την αγορά ενως colt 1300 κυβικά αρχικά από όσα έχω διαβάσει πρόκειται για ένα αρκετά αξιόπιστο αμάξι το συγκεκριμένο που κοιτάω έχει ήδη εγκατεστημένο σύστημα υγραερίου ( είναι από ιδιώτη το αμάξι ) . Θεωρείτε σωστή την αγορά του αμαξιού με υγραέριο ; Αναφέρομαι καθώς δεν βρήκα posts με αλλά colt με υγραέριο 

ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στη παρέα μας. 

Όσοι έχουν υγραέριο θα σου πουν να το πάρεις, όσοι δν έχουν θα σου πουν όχι. 

Εγώ απλά θα πω την επίσημη τοποθέτηση της mitsubishi που έχει σταλεί σε όλα τα επισημα συνεργεία (υπάρχει κ στο διαδίκτυο) ότι δν επιτρέπει την τοποθέτηση υγραερίου στα colt διότι βγάζουν πρόβλημα στις βαλβίδες. 

Υπάρχουν πολλά colt με υγραέριο κ δν εχουν βγάλει πρόβληματα. Υπάρχουν ομως κ αρκετά που έχουν βγάλει. 

Προσωπικά δν θα αγόραζα αμάξι με υγραέριο εκτός κ αν ήταν εργοστάσιακο. Υπόψιν το colt δν βγαίνει από το εργοστάσιο με υγραέριο. Στο car υπάρχου αρκετά colt που γράφουν με εργοστασιακό υγραέριο. Αυτό δν ισχύει. 

Το υγραεριο το εβαζαν κάποια επίσημα συνεργεία χωρίς όμως την έγκριση της mitsubishi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wellcome colt//club.gr. Σε παρακαλω να διαβασεις να σεβαστεις και να τηρησεις τους κανονες του κλαμπ. Μην ποσταρεις θεματα οπου να ναι. Να ανατρεχεις στην σωστη ενοτητα. Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...