Jump to content

Ποιοί είμαστε από Β. Ελλάδα?


Recommended Posts

apo trikala eimai alla foititis stin kavala. as kanoume kamoia mazwxi stas serras.kapoios omos na ferei mpolika aytokolita.xa xa xa! sorry gia ta greeklish! :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά,

και εγώ θεσσαλονίκη!!

colt cz3 κόκκινο,εροτομή,προβολακια

1 βδομάδα το έχω κοντά στα 700 km. Ανυπομονώ να το ανοίξω!!

Παίδες ψάχνω για αυτοκόλλητο. Στο coltclub είμαι γραμμένος πριν ακόμα αγοράσω το cz3 αλλά τώρα αποφάσισα να postάρω. αντε να μαζευόμαστε οι βόρειοι.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθατε!

Παρακαλεισθε να γραφετε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες!

Διαβαστε τους ορους χρησης του forum!

Καλα εσεις οι βορειοι αυξανεστε με εκθετικο βαθμο!

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσεις οι βορειοι αυξανεστε με εκθετικο βαθμο!

Αφού είπαμε, το κυνήγι καλά κρατεί!!! :lol:

Το μόνο πρόβλημα είναι πως δεν έρχονται όλοι στις συναντήσεις, ντρέπονται ρε γ@μώτο :?: :(

 

Πάντως ενα πράγμα θα πώ, όποιος ήρθε μια φορά και μας γνώρισε, δεν έχασε ξανά ούτε μια συνάντηση!!! :wink: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

pavlos ειμαι κοζανη στο ΤΕΙ και οταν δεις το μηνυμα στειλε μου με προσωπικο μηνυμα το τηλ να σε παρω να μιλησουμε!Α Καλωσηρθες! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα!Είμαι ο Γιώργος και είμαι από Θεσ/νίκη.Ήρθα στη συνάντηση την Κυριακή και πέρασα πολύ ωραία.Το coltάκι μου είναι προηγούμενης γενιάς(2003) σε μπλε χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!Είμαι ο Γιώργος και είμαι από Θεσ/νίκη.Ήρθα στη συνάντηση την Κυριακή και πέρασα πολύ ωραία.Το coltάκι μου είναι προηγούμενης γενιάς(2003) σε μπλε χρώμα.

 

Γιώργο sorry ρε παλήκαρε που δεν τα είπαμε και καλύτερα την Κυριακή αλλά κάτσαμε και λίγο μακριά!

Ελπίζω τα παιδιά (Γιάννης, Billakos) να σε κατατόπησαν πλήρως!

Θα τα πούμε αναλυτικότερα στην επόμενη συνάντηση..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά ποιός είναι από Θεσ/νίκη με Μαύρο CZT με πινακίδες ΝΗΖ 6**5 με εξάτμιση και αυτοκολλητάκι COLT//CLUB.GR στο πίσω τζάμι?????

Γιάννη έχεις καμιά ιδέα???

Link to comment
Share on other sites

Ο μόνος με μαύρο CZT αν θυμάμαι καλά είναι ο Αντώνης...??

Κυκλοφορεί και άλλο ένα αναμεσά μας....Και δεν είναι ο Αντώνης....Ποιός είναι άραγε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

απο πτολεμαιδα ειμαι αλλα μονο τον hewhojumps ξερω και αυτον τον γνωρισα εντελως τυχαια. ειπα για αυτοκολλητα απο το club αλλα με γραψατε κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

απο πτολεμαιδα ειμαι αλλα μονο τον hewhojumps ξερω και αυτον τον γνωρισα εντελως τυχαια. ειπα για αυτοκολλητα απο το club αλλα με γραψατε κανονικα.

 

Παύλο αν θες στείλε μου το κινητό σου με π.μ. ώστε κάποια μέρα πηγαίνοντας για Φλώρινα να περάσω να σου αφήσω κανα αυτοκολλητάκι! :lol:

Για να μην λές ότι σε γράψαμε! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπερα παιδια.Απο θεσνικη ειμαι Βασιλης και δεν ειχα ιδεα για το club μεχρι που μου το ειπε ενα παληκαρι με ανθρακι cz3 στα φαναρια της ΧΑΝΘ.Απο τοτε μπαινω συνεχεια και παρακολουθω συζητησεις στις καγκουρο-ιστοριες κυριως.Εχω μαυρο colt με αεροτομη και το σπαω συχνα αλλα παραπονο το εχω δεν εχω δει κανεναν με cz3 η czt να κανει το ιδιο..Ενδιαφερομαι πολυ για συναντησεις και συζητηση για τη coltara.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Απο θεσνικη ειμαι Βασιλης και δεν ειχα ιδεα για το club μεχρι που μου το ειπε ενα παληκαρι με ανθρακι cz3 στα φαναρια της ΧΑΝΘ.Απο τοτε μπαινω συνεχεια και παρακολουθω συζητησεις στις καγκουρο-ιστοριες κυριως.Εχω μαυρο colt με αεροτομη και το σπαω συχνα αλλα παραπονο το εχω δεν εχω δει κανεναν με cz3 η czt να κανει το ιδιο..Ενδιαφερομαι πολυ για συναντησεις και συζητηση για τη coltara.

 

Γεια σου Βασίλη.. Κηφισιά Καλαμαριάς υποθέτω... Που ακριβώς;; Το πατρικό μου είναι εκεί.. Καλως ήρθες

ΑΑΑ!!! Η Κηφισιά βγάζει τα καλύτερα παιδιά..... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Απο θεσνικη ειμαι Βασιλης και δεν ειχα ιδεα για το club μεχρι που μου το ειπε ενα παληκαρι με ανθρακι cz3 στα φαναρια της ΧΑΝΘ.Απο τοτε μπαινω συνεχεια και παρακολουθω συζητησεις στις καγκουρο-ιστοριες κυριως.Εχω μαυρο colt με αεροτομη και το σπαω συχνα αλλα παραπονο το εχω δεν εχω δει κανεναν με cz3 η czt να κανει το ιδιο..Ενδιαφερομαι πολυ για συναντησεις και συζητηση για τη coltara.

 

Έλα ρε παλήκαρε..

Καταρχήν καλώς ήρθες..

Κηφισιά Θεσσαλονίκης εννοείς, ε? Εγώ μένω Ανάληψη!

Εγώ ειμαι αυτός που σου μίλησε στο φανάρι στην ΧΑΝΘ και πίστεψε με έχει αρκετούς που τα σκάνε εδώ μέσα και είναι και από Θεσσαλονίκη.

Παρακολούθα την ενότητα με τις συναντήσεις των μελών στην Βόρεια Ελλάδα και θα τα πούμε από κοντά σίγουρα..

Έτσι και αλλιώς πίνουμε πολύ συχνά καφέδες!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα το βραδακι θα μαζευτουμε για γυρα αρκετα αμαξια για πολλες πολλες κοντριτσες.οποιος ψηνεται για περισσοτερες πληροφοριες να με παρει στο 6944789931 ΒΑΣΙΛΗΣ.Ειδικη προσκληση στα CZT

Link to comment
Share on other sites

Εμεις δεν κανουμε κοντριτσες κ τετοια πραγματα... τσ τσ τσ... θα επρεπε να ντρεπεσε μονο που το αναφερεις! Εμεις κανουμε μονο ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...