Jump to content

Ποιοί είμαστε από Β. Ελλάδα?


Recommended Posts

εγώ είμαι από Δράμα :-) έχω ένα Colt του 2009 το intense σε κόκκινο και το πήρα καινούργιο του κουτιού το 2012 :-) Μόνο φιμε τζαμια και φωτα ξενον το έχω βάλει και το αμάξι έδειξε πολύ σε εμφάνιση αλλά το μόνο που δεν μ αρέσει είναι το χρώμα των ζαντων του (ασημι) Άμα τις βάψω μαύρες μεταλικο λέτε να γίνει ωραίο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Έλα ρε τρέλα είμαι απο Κιλκίς(για όσους δεν το γνωρίζουν μισή ώρα απο Θεσσ/νίκη) έχω ενα colt 1.3 cjo `01 !Είμαστε πολλοί με colt αλλά αρκετά λίγοι ασχολούνται με το forum ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βοριοελλαδιτης απο Ναουσα ημαθ....

Εχω ενα λευκο Czt..

το coltακι ηταν απο παλιοτερο μελος του club και τωρα συνεχιζω εγω...

προς ο λοταχος για να ενισχισουμε το club μας απο ατομα βορειας Ελλαδας παιδες...

;-)

Link to comment
Share on other sites

Νικος απο Ναουσα παιδες!
czt λευκο!
αντε να οργανοθουμε οι βορειοελλαδιτες για καμια συγκεντρωση ρε παιδια...!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...

Καλημερα παιδια.ειμαι ο Αρης απο θεσσαλονικη και εδω και λιγο καιρο αγόρασα απο Γερμανία ενα colt diesel motion plus 2009 μοντέλο.το σάιτ το βρήκα εντελώς τυχαία αλλα θα μπορούσα να πω πως ειναι αρκετα κατατοπιστικό.(δεν βλεπω πολλα diesel colt παντως )στο δρόμο εχω δει ελάχιστα εώς καθολου

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Να οργανωθούμε στις 5 Μαρτίου για καφέ? Στο parking του Carrefour Μακεδονία μπροστά από τον Τερζή, κλασικά. Στις 6 το απογευματάκι. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Από Καβάλα εγώ παιδιά.Για τα επόμενα χρόνια θα ζω στην Κάρπαθο για επαγγελματικούς λόγους.Καλώς σας βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα. Ειμαι απο Λαγκαδα Θεσσαλονικης. Λεγομαι Ταχτσής Ιωαννης και προκειται να παρω Colt CZT. ψαχνω καποιο μεταχειρισμενο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιαννη αναλόγως και τι ποσό θέλεις να διαθέσεις. Πόσο βελτιωμένο ή μαμά το ψάχνεις. Εγώ δίνω το δικό μου και δεν το έχω βάλει σε site με αγγελίες γιατί το αμάξι θέλω να το δώσω σε χέρι που αγαπάει τα οχήματα και όχι σε έμπορο. Αν το σκέφτεσαι σοβαρά στείλε μου μην. και μιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καμιά συνάντηση θα κάνουμε παλικάρια από την Θεσσαλονίκη?????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Γιατι οχι απλα δεν βλεπω και πολυ κηνητικοτητα απο Β.Ελλαδα-συναντησεις και μου κακοφαινεται καπως!

 

Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη! smile.gif

ελλλα ρε καρνταση να ουμε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...