Jump to content

Colt//Club @ Beach ---> Party .:21/7/2006:.


Recommended Posts

Ουφ.......σαν πολύ ζέστη δεν κάνει....??? Δουλειά και καλοκαίρι.....δεν πάει άλλο!

 

Τι θα λέγατε για απογευματινό μπανάκι.......που θα συνοδευτεί απο μουσικούλα και ποτάκι και όποιος αντέξει ?

 

Το Colt//Club την Παρασκευή 21/7/2006 θα συναντηθεί στις 7 το απόγευμα έξω απο τις Ολυμπιακές Εγκαταστάσεις του Beach Volley (δίπλα στο ΣΕΦ) και στις 7:30 θα αναχωρήσει με τελικό προορισμό το "Ξύλινο" Beach Bar στην Σαρωνίδα.

 

(Αν πάλι δεν προλαβένετε έως τις 7:30 να είστε στο ΣΕΦ αυτό δεν θα είναι δικαιολογία να μην έρθετε να μας βρείτε :twisted: :p )

 

Όσοι αγαπούν την θάλασσα η βουτιά επιβάλλεται.....καθώς το σούρουπο είναι ιδανικό!

 

Η μουσική και τα ποτάκια θα μας βοηθήσουν να αναπτύξουμε όλες τις κοσμοθεωρίες γύρω απο τα Coltάκια μας και όχι μόνο !

 

Χρόνος θα υπάρχει άπλετος.....καθώς δεν σκοπεύουμε να αποχωρήσουμε....πριν το χάραμα :wink:

 

Προγραμματίστε τις δουλείες σας.....κουραστείτε όσο θέλετε μέσα στην εβδομάδα.....γιατί την Παρασκευή θα έρθει η απόλυτη χαλάρωση!

 

 

CU there 8)

Link to comment
Share on other sites

μια παρακληση μονο:οσοι πιουν καλο θα ηταν να μην οδηγησουν για να μην εχουμε κανενα δυσαρεστο γεγονος!!!

Link to comment
Share on other sites

οσοι πιουν καλο θα ηταν να μην οδηγησουν!!!

 

Σωστότατα..μας θέλουμε να περάσουμε καλά χωρίς απρόοπτα :D

Link to comment
Share on other sites

Θα κοιταξω να αλλαξω τις βαρδιες μου Παρασκευη και Σαββατο ωστε να ερθω στο γλεντι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το "Ξύλινο" beach bar που ακριβώς είναι; επισυνάπτω χάρτη της περιοχής για να σημειωθεί το μπαρ :) για τα μέλη που θα έρθουν κατευθείαν!

 

Νο offence mod!

 

Waterman

 

capture07172006134936pw2.th.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επέστρεψα από διακοπές και την Παρασκευή θα δουλεύω :cry: :cry: .

Κρίμα.Καλά να περάσετε.

Link to comment
Share on other sites

Την κυριακη ημουν εκει! Πολυ καλο!!! Παρασκευη μαλλον θα ειμαι αιδηψο οποτε δεν το βλεπω. Καλα να περασετε, προσοχη στο γυρισμο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα έιμαι Γερμανία...

 

Να υποθέσω πως έιναι το τελευταίο meeting για το καλοκαίρι... :-(

Link to comment
Share on other sites

Σύντομες οδηγίες για όσους μένουν τριγύρω:

 

Οδηγώντας την παραλιακή απο Φάληρο με κατεύθυνση το Σούνιο, περνάμε το "Grand Resort Lagonisi" και το "Μαύρο Λιθάρι"

 

Λίγα λεπτά μετά βλέπουμε στα αριστερά μας βενζινάδικο, και ταυτόχρονα στα δεξιά μας ταμπέλα που λέει "Προς Σχολή Τουριστικών Επαγγελμάτων".

 

Εκεί στρίβουμε δεξιά στην "έξοδο" που έχει η παραλιακή.

Δεν οδηγούμε προς την σχολή Τουριστικών Επαγγελμάτων, αλλά προς τα εκεί όπου ο δρόμος κατηφορίζει.

 

Στο πιό χαμηλό σημείο του δρόμου, στα δεξιά, ξεκινάει ένας χωματόδρομος που οδηγεί στο εν λόγω Beach Bar.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστές οδηγίες!

 

Το Ξύλινο δεν ειναι Σαρωνίδα, αλλά Ανάβυσσο και η παραλία είναι του Αγ. Νικολάου

 

 

ΥΣ: τίποτε προσωπικό digilef, απλώς να μην μπερδεύετε ο κόσμος που θα έρθει

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Ugh82! ;)

 

Μακριά απο τα φώτα της Αθήνας,

πάρτε Κοπελιές-Φίλους, Ψάθες-μαγιό, καυτή διάθεση και ετοιμαστείτε για το πιο... «Colt-Hot» παρείστικο meeting!!

Κανείς δέν θα φύγει πρίν τελειώσουν τα ξύλα για την φωτιά!

 

 

-------------------------------------------------

P.S. Με τί θα κουβαληθούν τα ξύλα για την φωτιά? ;Ρ

P.S.2 Θα μας κάνει ο Θέιος =Σ=/ χορηγία ένα PinIn για τις περιστάσεις?

P.S.3 Θα μπορούσαμε να βολευτούμε και με Evo, αρκεί να έχει τετρακίνηση για την άμμο ;Ρ :twisted: Υποσχόμαστε να το φέρουμε πίσω ανέπαφο ;Ρ 8)

Link to comment
Share on other sites

Αν την παλευω μετα την δουλεια, ισως ερθω και εγω, μετα τις 10...

Link to comment
Share on other sites

no no... i wasn""t there...

 

Η δουλεια θα μας φαει στο τελος τελος...

 

Πως περασατε?????????

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια χαρα περνατε εκει κατω μα εδω στη Β.Ελλαδα δεν γινεται τιποτα απο συναντησεις; :(

Link to comment
Share on other sites

Στο παρτυ οσοι δεν ηρθαν με λιγα λογια χασαν.Ελπιζω να ξαναεπαναληφθει και να εχουμε ακομα μεγαλυτερη σημετοχη.Εαν μπραβο στον Chris που ξεσηκωσε τουν φουκαριαρα την γυναικα του απο το εξωχικο και ηρθαν μονο και μονο γιανα μην χασουν τον χαβαλε!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτοκόλητο μπορεί να μην βρήκα αλλά πέρασα υπέροχα. Ο Θεός να έχει καλά τα colt μας και θα τα ξαναπούμε σίγουρα ορίστε και 2 φότο

dsc00044xa5.jpg

dsc00045uw2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια χαρα περνατε εκει κατω μα εδω στη Β.Ελλαδα δεν γινεται τιποτα απο συναντησεις; :(

Το Ελληνικό καλοκαίρι είθισται να είναι νωχελικό!

Από Σεπτέμβρη θα υπάρξουν πολλά νέα πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινετε οτι στην φωτο που εβαλες πρεπει να λειπουν μερικα αυτοκινητα και αναμεσα τους και το δικο μου...!!!

Η μηπως κανω λαθος???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Το δικό σου το έχω σε άλλη και επίσης έχω και τις ζάντες σου. Το βράδυ που θα πάω σπίτι θα τις ανεβάσω

Link to comment
Share on other sites

Το δικό σου το έχω σε άλλη και επίσης έχω και τις ζάντες σου. Το βράδυ που θα πάω σπίτι θα τις ανεβάσω

 

Ηδη αρχισα να σε συμπαθω πολυ Κρητικαρε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρουλα ηταν, μονο που κατι με ξενισε μετα...Παρατηρησε κανεις μηπως τα παιδακια που επαιζαν αν του εριξαν χαλικια???

Γιατι μολις ανοιξα το πορτπαγκαζ ηταν τιγκα στο πετραδακι και μαλιστα ορισμενα ειχαν κολλησει στη μεσα μερια της αεροτομης...... :evil: :evil: :evil: Μου πηρε ωρα να τα βγαλω :evil:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αυτο που νομιζεις.Ειναι απειδη ΠΑΛΙ ησουν τελευταιος και ετρωγες τις σκονες και τα πετραδακια μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...