Jump to content

Συνάντηση Colt Club & Track Day Μέγαρα


Recommended Posts

Επι της ευκαιρίας του track day των 4Τ (όπου θα συμμετάσχουν και μερικά μέλη του club μας ) λέμε να παρεβρεθούμε και οι υπόλοιποι προς ηθική υποστήριξη αλλά και αποθανατισμό των κατορθωμάτων τους!

 

Σύντομα θα ορίσουμε ώρα και μέρος για να συναντηθούμε έτσι ώστε να πάμε Colt Convoy στα Μέγαρα :wink:

Link to comment
Share on other sites

Επι της ευκαιρίας του track day των 4Τ (όπου θα συμμετάσχουν και μερικά μέλη του club μας ) λέμε να παρεβρεθούμε και οι υπόλοιποι προς ηθική υποστήριξη αλλά και αποθανατισμό των κατορθωμάτων τους!

 

Σύντομα θα ορίσουμε ώρα και μέρος για να συναντηθούμε έτσι ώστε να πάμε Colt Convoy στα Μέγαρα :wink:

 

Την κυριακή θα συναντηθούμε στα διόδια των μεγάρων κατά τις

10:00 και θα αναχωρήσουμε από εκεί κατά τις 10:30 ώστε να είμαστε

στις 11:00 στην πίστα που αρχίζει η εκδήλωση

Η εκδήλωση όπως έμαθα θα τελειώσει κατά τις 15:00-15:30 οπότε μετά

όλα και κάποιο φαγάκι θα παίξει... :p

 

υγ. αν και η εκδήλωση δεν προσφέρεται είναι για ταρζανιές και οδήγηση

στο όριο κυκλοφορεί κουπονάκι με καλές αποδόσεις οδηγών.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Επι της ευκαιρίας του track day των 4Τ (όπου θα συμμετάσχουν και μερικά μέλη του club μας ) λέμε να παρεβρεθούμε και οι υπόλοιποι προς ηθική υποστήριξη αλλά και αποθανατισμό των κατορθωμάτων τους!

 

Σύντομα θα ορίσουμε ώρα και μέρος για να συναντηθούμε έτσι ώστε να πάμε Colt Convoy στα Μέγαρα :wink:

 

Την κυριακή θα συναντηθούμε στα διόδια των μεγάρων κατά τις

10:00 και θα αναχωρήσουμε από εκεί κατά τις 10:30 ώστε να είμαστε

στις 11:00 στην πίστα που αρχίζει η εκδήλωση

Η εκδήλωση όπως έμαθα θα τελειώσει κατά τις 15:00-15:30 οπότε μετά

όλα και κάποιο φαγάκι θα παίξει... :p

 

υγ. αν και η εκδήλωση δεν προσφέρεται είναι για ταρζανιές και οδήγηση

στο όριο κυκλοφορεί κουπονάκι με καλές αποδόσεις οδηγών.... :roll:

 

Ποιο αργα δεν γινεται??? :cry:

Παλι θα με σηκωσεις πρωι-πρωι! :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μη σηκωθεις πρωι και παθεις τιποτα,ειδικα εσυ..και μην μου αρχισεις, αφου φας το ραψιμο,"και ξερεις ρε Αποστόλη νυσταζα και ημουν κουρασμενος.."κτλ :D

off topic για μια ακομη φορα.. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Την κυριακή θα συναντηθούμε στα διόδια των μεγάρων κατά τις

10:00 και θα αναχωρήσουμε από εκεί κατά τις 10:30 ώστε να είμαστε

στις 11:00 στην πίστα που αρχίζει η εκδήλωση

Η εκδήλωση όπως έμαθα θα τελειώσει κατά τις 15:00-15:30 οπότε μετά

όλα και κάποιο φαγάκι θα παίξει... :p

 

υγ. αν και η εκδήλωση δεν προσφέρεται είναι για ταρζανιές και οδήγηση

στο όριο κυκλοφορεί κουπονάκι με καλές αποδόσεις οδηγών.... :roll:

 

Αύριο πρέπει να είμαστε στην πίστα στις 10:45, άρα τι ώρα συναντιόμαστε; Κάπου έχει γράψει κάτι ο und3r αλλά δεν το βρίσκω τώρα.....

 

Και που θα δώσουμε ραντεβού; Στα διόδια των Μεγάρων; Έχει διόδια στα Μέγαρα; Στην Ελευσίνα δεν έχει και μετά στην Κόρινθο;

Link to comment
Share on other sites

Την κυριακή θα συναντηθούμε στα διόδια των μεγάρων κατά τις

10:00 και θα αναχωρήσουμε από εκεί κατά τις 10:30 ώστε να είμαστε

στις 11:00 στην πίστα που αρχίζει η εκδήλωση

Η εκδήλωση όπως έμαθα θα τελειώσει κατά τις 15:00-15:30 οπότε μετά

όλα και κάποιο φαγάκι θα παίξει... :p

 

υγ. αν και η εκδήλωση δεν προσφέρεται είναι για ταρζανιές και οδήγηση

στο όριο κυκλοφορεί κουπονάκι με καλές αποδόσεις οδηγών.... :roll:

 

Αύριο πρέπει να είμαστε στην πίστα στις 10:45, άρα τι ώρα συναντιόμαστε; Κάπου έχει γράψει κάτι ο und3r αλλά δεν το βρίσκω τώρα.....

 

Και που θα δώσουμε ραντεβού; Στα διόδια των Μεγάρων; Έχει διόδια στα Μέγαρα; Στην Ελευσίνα δεν έχει και μετά στην Κόρινθο;

 

 

έλα μωρέ τώρα...

τι ελευσίνα τι μέγαρα...

η πίστα από τα διόδια είναι ΠΟΛΥ κοντά

Link to comment
Share on other sites

έλα μωρέ τώρα...

τι ελευσίνα τι μέγαρα...

η πίστα από τα διόδια είναι ΠΟΛΥ κοντά

 

Α, ok sorry, δεν έχω ιδέα από εκεί γι'"αυτό ρώτησα........

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω... καμία μεμβράνη για το παρμπρίζ με το σήμα έχουμε; φέρτε καμία και κανένα σήμα του club αν είναι να κάνουμε καμία εικαστική παρέμβαση στο μωρό μου! Α και απο τιμή;;

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η παρουσια του club στην πιστα,μαζευτικαμε αρκετα μελη και πιστευω περασαμε καλα αν και ειχαμε και μικροατυχιες με τα λαστιχα.δεν πειραζει,παλι καλα μικρο το κακο!!περιμενουμε απο τον digilef φωτογραφιες που τραβηξε!!αντε και γρηγορα δικο μας track day!!

Link to comment
Share on other sites

Here i am... :lol:

 

Ωραία ατμόσφαιρα απο το όλο event!

 

Toutouni,und3r,sinn3r,durinVIII,digilef,fabl3d,borbos,tazio,coltabouras και mouton έδωσαν το παρόν μαζί βέβαια και με τις παρέες τους :D

 

Όλοι με το χαμόγελο στα χείλη απο την στιγμή που έμπαιναν στην πίστα μέχρι και την εξοδό τους!

 

Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια εγώ θα αρκεστώ με photos!

 

Τα τρία cztάκια σε παράταξη

 

http://img420.imageshack.us/my.php?image=3czt25pw.jpg]3czt25pw.th.jpg[/url]

 

Και ο χωρός αρχίζει με τον βασιλιά της πίστας....106 rallye του sinn3r

 

apostolis1069gn.th.jpg

1064ke.th.jpg

 

και ακολουθεί ο Fabl3d

 

fable8ye.th.jpg

 

Ζωγραφισμένη στο προσωπό του (αν zooμάρετε ) η προσπάθεια να ισιώσει!

 

Το πιο θαραλλέο πλάγιασμα (όσων είδα γιατί δεν ήμουν μέχρι το τέλος

http://img395.imageshack.us/my.php?image=durin2ue.jpg]durin2ue.th.jpg[/url]

3czt34aw.th.jpg

 

Toutouni μου δεν σε έχω σε σολίστικη πόζα

 

βρε καμάρι το παιδί :lol:

 

http://img459.imageshack.us/my.php?image=toutouni23jw.jpg]toutouni23jw.th.jpg[/url]

 

Η Mouton παρά την πρωινή αναποδιά (μην στεναχωριέσαι εσύ να είσαι καλά) είχε και τα τυχερά της καθώς οδήγησε αρκετά τετράτροχα

 

Αμέσως μετά την πρώτη γύρα τους με άγχος και σταυροκοπήματα για το τι έπαθαν τα καημένα τα λαστιχάκια :roll:

 

3czt8el.th.jpg

 

Άντε και εις ανώτερα σε αποκλειστικό track day :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα όπως λέει και ο τίτλος του post που είχατε-με ατυχες στιγμες σημερα.. Να ενημερωσω (αν ενδιαφερει κανενα που δε νομιζω) οτι το παλικαρι που τρακαρε με τη μηχανη και αναγκαστηκα να φυγω ειναι καλα σχετικα αφου τη γλυτωσε και δε τα τιναξε και τωρα ειναι εντατικη..

Καλά μιλαμε πολυ γουσταρα το σκηνικο με το club και χάρηκα που ήσασταν έτσι φιλικοί!! Θέλω κριτικες για το τουτου μου.. το czt εχει 16ρα ζαντα απο τη μανα του;; εγω θα περιμενω να κανετε τιποτα εμφανησιακο για να κανω κριτικη (πήραγμα για να σας μπριζωσω ειναι αυτό)!! Α και μετα τα Χριστουγεννα που θα αλλάξω δισκοπλατο γιατι πατηναρω σα Π#Υ$ΤΗ$ εδω και κανα μηνα προκαλω cz3 για φιλικο ανοιγμα!!

Link to comment
Share on other sites

Coltaboura τώρα μπήκα και είμουνα έτοιμος να ρωτήσω για το τι έγινε με τον φίλο σου. Ευτυχώς που την γλίτωσε το παιδί. Όταν κανονίσουμε δικό μας track day να βάλεις και το δικό σου μέσα το οποίο εμένα μου άρεσε αρκετά. Το CZT είναι 205/45/R16 μαμά........

 

Όσον αφορά το track day, εγώ πέρασα κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ά. Ειδικά όταν έβγαινα απο το αμάξι μετά τους 5 γύρους είμουνα με αυτό το ηλίθιο χαμόγελο στο στόμα, όπως λέει και ο Gigi!!!!!!!! Τρέλα, τρέλα!!!!!!!!! Πραγματικά μέσα στην πίστα είναι άλλη αίσθηση, καμμία σχέση με τον δρόμο!!! Μαθαίνεις πολλά!!!!!! Και βέβαια είναι σημαντικό να ξέρουμε όλοι μας ότι δεν μπορείς να οδηγήσεις έξω όπως οδηγείς στην πίστα. Το λέω αυτό πάνω από όλα στον εαυτό μου για να μην ξεμυαλίζομαι!!!!

 

 

Από τα καλύτερα της ημέρας (εκτός πίστας) ήταν όταν είδαμε το λάστιχο του Fabl3d πως είχε γίνει και μετά τρέχαμε πανικόβλητοι εγώ ο und3r και το toutouni για να βάλουμε αέρα στα λάστιχα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το track day, εγώ πέρασα κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ά. Ειδικά όταν έβγαινα απο το αμάξι μετά τους 5 γύρους είμουνα με αυτό το ηλίθιο χαμόγελο στο στόμα, όπως λέει και ο Gigi!!!!!!!! Τρέλα, τρέλα!!!!!!!!! Πραγματικά μέσα στην πίστα είναι άλλη αίσθηση, καμμία σχέση με τον δρόμο!!! Μαθαίνεις πολλά!!!!!! Και βέβαια είναι σημαντικό να ξέρουμε όλοι μας ότι δεν μπορείς να οδηγήσεις έξω όπως οδηγείς στην πίστα. Το λέω αυτό πάνω από όλα στον εαυτό μου για να μην ξεμυαλίζομαι!!!!

 

Αν γίνει το track day του CC (ή κάποιο άλλο t d) θα δείς ότι είναι καλύτερα να είσαι στη πίστα χωρίς "πλοηγό". :wink:

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερωσω (αν ενδιαφερει κανενα που δε νομιζω) οτι το παλικαρι που τρακαρε με τη μηχανη και αναγκαστηκα να φυγω ειναι καλα σχετικα αφου τη γλυτωσε και δε τα τιναξε και τωρα ειναι εντατικη..

 

Πότε έγινε αυτό και δεν πήρα χαμπάρι ρε παιδιά :shock: :shock: :shock:

 

Περαστικά στο παλικάρι !

 

Α και μετα τα Χριστουγεννα που θα αλλάξω δισκοπλατο γιατι πατηναρω σα Π#Υ$ΤΗ$ εδω και κανα μηνα προκαλω cz3 για φιλικο ανοιγμα!!

 

Δεκτή η πρόσκληση !

 

Ίσως να έχω πειράξει και εγώ τίποτα μέχρι τότε...αλλά και έτσι....μάλλον κάτι θα κεράσω :p :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου χαιρετώ, την πολύ καλή CZToπαρέα.

Είμαι σίγουρος ότι όλοι όσοι σβουρίξανε στην πίστα περάσανε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ, είχατε όλοι αυτό το χαμόγελο που δεν αφαιρείται ΟΥΤΕ χειρουργικά !! :D :D

Οσο για τους απέξω, η παρέα ήταν όλη ιδιαίτερα φιλική και με πολλή διάθεση για κουβέντα.

Αντε και στο επόμενο Track Day αποκλειστικά για το club !!!

 

Keep on boosting

 

axolotl

Link to comment
Share on other sites

Πραγματι ηταν φανταστικα σημερα..μπορει να μη γυρισαμε σε υπερβολικα γρηγορους ρυθμους οπως θα θελαμε αλλα οσο να ναι η πιστα εχει τη γλυκα της..ανυπομονω για το πρωτο track day..περα απ τους γυρους που καναμε ειχαμε την ευκαιρια να θαυμασουμε και τα πανεμορφα αυτοκινητα των πλοηγων...

αααααααχχχχχ...αυτα τα evo σαν f16 μαχητικα εκαναν..ε DurinVIII? :D

καθε φορα που περναγε ενα λεγαμε ολοι "ησυχια ησυχια παιδια...", για να ακουσουμε και μολις περναγε ολοι ειχαμε ενα χαμογελο ευχαριστησης :lol: :lol: :lol:

 

Υ.Γ:και εγω τωρα το μαθαινω αυτο για το παιδι..περαστικα και απο εμενα... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την πρώτη φορά που μπήκα μέσα, δέν ακολουθούσα γραμμές, με αποτέλεσμα να κλείνομαι πολύ στις στροφές, για να προλάβω το πλοηγό, πάταγα ασύστολα γκάζι, έκοβα με τιμονιές, μπαίνανε τα ηλεκτρονικά, και έχανα ακόμα περισσότερο χρόνο. Έγινε και η ιστορία με το λάστιχο... Ξενέρωσα Απίστευτα .

 

ΟΜΩΣ!!!

Την Δεύτερη φορά, που κατάλαβα τον τρόπο σκέψης και οδηγηκής συμπεριφοράς, οδηγώντας με γραμμές, το αυτοκίνητο ήταν Γ@μ@τ0!!

Ήμουν κολλημένος πίσω από το πλοηγό, γινόταν να αυξήσω ρυθμούς, και τα ηλεκτρονικά δεν με «ενόχλησαν» ποτέ!! Πραγματικά έμαθα το αυτοκίνητο!

Αρνητικό είναι ότι παίρνει κλίσεις, Θετικό είναι ότι έχει προβλέψιμη και όχι απότομη συμπεριφορά.

 

 

Την τρίτη και μετά φορά,

Έβαλα την μουσική μου, μπήκα στην πίστα και ερωτεύτηκα ξανά....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...