Jump to content

νεος απο Κοζανη


Recommended Posts

Καλησπέρα στο club. Έχω στην κατοχή μου ένα czt μαύρο του 2005 με πινακίδες Αθήνας, (λίγο αρνητικό για επαρχία), το απέκτησα πριν 3 χρόνια και για να πω την αλήθεια το πήρα γιατί ήθελα επείγοντος όχημα. Τελικά αποδείχθηκε θησαυρός. ( ο Πίου τον έλεγε ο προηγούμενος ιδιοκτήτης). Όταν το πήρα είχε αρκετά προβληματακια και μάλλον ήταν και χτυπημένο μπροστά. Μετά από κάποια μηχανικά συμμαζεματα,( ρουλεμαν σασμαν αμορτισερ γιατι φορουσε ελατηρια χαμηλωματος με αμορτισερ cz3) και carbon αυτοκόλλητο στο καπό μπροστά λόγω σκασιματος του βερνικιου το αυτοκίνητο μου έγινε τόσο απαραίτητο που πλέον σιγά σιγά σκέφτομαι τη βελτίωση του. Τώρα το μικρό μου είναι μαμά με 150 ζωντανά τέρατα. και 140.000 χιλ.στο κοντέρ και θα πάει σίγουρα τα τριπλάσια. Χρειάζομαι βοήθεια όμως από το club γιατί σαν συνεργείο έχω ΤΟΝ μάστορα αλλά από βελτιώσεις δεν. Ψάχνω προγραμματισμο εκτός Κοζάνης. Μετά θα μπει και εξάτμιση με είσοδο αέρα. ή πρέπει ανάποδα;

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Club ασημάκι μου... Οπώς σου είπε απο πάνω ο Δημήτρης στις ενότητες θα βρείς ότι χρειάζεσαι.. Έχουν απαντηθεί τα πάντα σχεδόν για το αυτοκίνητο.. Σε εύχομαι καλή βελτίωση και καλα και ασφαλή χιλιόμετρα

Link to comment
Share on other sites

καλως τον .Με λιγο ψαξιμο θα βρεις ολα τα βηματα για το τουμπανιασμα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...