Jump to content

νεο μελος


mike n

Recommended Posts

Ονομάζομαι mike. Έχω ένα πεντάθυρο colt του 2006. Εγώ το αγόρασα το 2009. Ως επί τω πλείστον, είμαι ευχαριστημένος από την ποιότητα και τη λειτουργία του. Για κάποια προβλήματα που είχα κατά καιρούς, όταν έψαχνα στο διαδίκτυο, δεν έβρισκα πάντα τις πληροφορίες που αναζητούσα. Είμαι σίγουρος μπορώ να βρω απαντήσεις από τη συσσωρευμένη πείρα της λέσχης μας.

Αναφέρω δύο παραδείγματα:

 

1) Χρειάστηκε να αλλάξω τους μεντεσέδες και στις δύο μπροστινές πόρτες, όχι μόνο γιατί σκάλωναν με μεγάλο θόρυβο, αλλά επειδή τελικά κόλλησαν εντελώς και δεν άνοιγαν. Μολονότι είχα προσπαθήσεις να τις λιπάνω με κάποια σχετικά προϊόντα, δεν είδα αποτέλεσμα. Μπορούσα να κάνω κάτι άλλο, σε περίπτωση που μου ξανασυμβεί;

 

2) Μήπως ξέρει κάποιος πόσο στοιχίζουν τα εργοστασιακά αμορτισέρ (μπρος, πίσω); Επίσης, υπάρχουν και τα τέσσερα σε άλλη αξιόπιστη εταιρεία, όπως kayaba; Και πόσο στοιχίζουν;

 

Ευχαριστώ για την προσοχή σας.

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

 

οι μεντεσεδες δυστηχως το ειχαν αυτο το θεμα!λυση αλλη δεν υπαρχει!

για τα αμορτισερ θα μπεις στην καταλληλη ενοτητα κ θα βρεις τις απαντησεις σου.

http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=9759&page=8

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...