Jump to content

Το colt//club πάει Allou Fun Park !! - Πέμπτη 29/06/06


Recommended Posts

Jeasus Απο τα πιο "κυρ ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΝΝΝΝΝ" Meetings!!!

Δεν θυμάμαι 5 λεπτο που να μην είχα λειώσει στο γέλιο!

 

Τώρα ακολουθεί το Quiz της ημέρας:

Πώς μπορεί να απογειωθεί ο PYRAULOS??

 

Στείλτε τις απαντήσεις σας και κερδίστε ένα συγκρουόμενο CZT!!

 

 

Έτσι να ετοιμαζόμαστε για παραλίες!

Link to comment
Share on other sites

Περασατε καλα! ! ! Γαμω το, κανονιστε κανα meeting και για μας τους βορειους.

Link to comment
Share on other sites

Και ήρθε η ώρα μου !!! :lol: :lol: ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ....(ΚΟΚΟ εις τη ν :lol: )

 

Από που να ξεκινήσω toymaker!!

Έχουμε και λέμε:

1) toutouni..."που με φέρατε γέρο άνθρωπο..".. :lol:

2) Fabl3D..."δε μπορώ δε μπορώ...έχω την κοίλη" (και όπως είπε ο toy στο 4G ανέβηκε!)

3) Βαγγέλης ο κομμωτής της παρέας.."μια τουαλέτα βρε παιδιά" παρεπιπτώντως άντεξε (ως ένα βαθμό και αυτός) :lol:

4) Rossifumi...εν ώρα του shock tower.."Βρε Controla έχω πιει...μήπως τα βγάλω όλα?"

5) ʼρης.."όχι άλλο πλυντήριο..θα πέσω..δε κρατιέμαι..γλιστράω.." :lol:

6) Πύραυλος...εδώ έχει ψωμί γιατί του είπια το αίμα μιας και μου έκανε το κόκκορα τόσο καιρό :lol: ..έχουμε και λέμε...

6α) Στο βαγονάκι με το νερό...χωρίς ζελατίνα και οι 2...από πάνω μέχρι κάτω παπιά!! (nothing important here, με τόση ζέστη σε 20 λεπτά είμασταν στεγνώτατοι!)

6β) The show goes on...adventure zone...τρέξιμο..τράβηγμα και ανέβασμα στη σανίδα..που να τραβάω τη δικιά μου..πηδάω στου Πύραυλου..αρχίζει και παλατζάρει εκείνος (αρχίζει και τα βλέπει κάπως :lol: )..τρέχει..πηδάει κάποια εμπόδια..ξωπίσω του βεντούζα εγώ..ξάφνου..τούμπα ο Πύραυλος..τρελό τεκακέ..και..φαρδύς πλατύς κάτω!Που να φρενάρω εγώ??τον καβάλησα μακρυά γαιδούρα :lol: :lol: (παρεπιπτώντως..ο ʼρης θυμήθηκε το nickname του ως Shark και αντί να ανέβει στη πλατφόρμα..βούτηξε μέσα στο νερό μέχρι τη μέση :lol: )

6γ) Συγκρουόμενα..όλοι λίγο πολύ αλληλοσκουντιθήκαμε πλαγιοπισωμετωπικός :lol:

6δ) Πλυντήριο...εδώ το show χτυπάει κόκκινο...γυάλισε το μάτι του Πύραυλου βλέποντας τη Μαριάννα (υπεύθυνη χειρισμού του μηχανήματος). Εμ τι το ήθελε το κοπλιμάν...διπλό γύρο η Μαριάννα το μηχάνημα απανωτά (και με τη δική μου παρότρυνση :twisted: ). Ο ʼρης δε το συζητάμε..αεροβατούσε ανάμεσα στο κάθισμα.. :lol: Ο Βαγγέλης το πάλευε..ο Πύραυλος δίπλα μου..να του τρίβω τη μούρη :lol: και να φωνάζει "είσαι ανώμαλος" :lol: (κάπου σκίστηκε κιόλας :twisted: )

6ε) Στο τρενάκι το γρήγορο που γύρναγε κυκλικά (ανέβηκε και ο toy :shock: :lol: )..ο Πύραυλος με τον ʼρη με το που κατέβηκαν έγραφαν "ζειμπέκικα" κοινώς το 8 σε παραλλαγή με hi tech μουσική :lol:

6ζ) Crazy mouse...Ούρλιαζε ο άτιμος σαν..πολυτελείας :lol: (ΚΑΚΑΚΑ η αδερφή μου :lol: :lol: )

7) Καρχαριάκια...Αρης και Βαγγέλης..εδώ τελιώσαν..τετέλεστε!! :lol:

8) Κάμπια..παρούσα και η sister :wink: Βαγγέληηη...πόρτααα??όοοχχιιι...κλαδιάααα...σγούψε γιατί την έφαγες!!! :lol:

 

Όσο για μένα...έκαψα και τα τελευταία εγκεφαλικά μου κύτταρα , ειδικά στο 4G :lol: "δώσε δώσε και άλλο!!" (αν και βάση τα λεγόμενα της αδερφής μου πρέπει να διαθέτω εγκεφαλικά κύτταρα για να τα κάψω :lol: )

 

Υ.Γ. Και το κερασάκι στο τέλος..GIANMAN vs CONTROLAS (στο μηχάνημα που παράγει extreme shocks στο χέρι στη full ένταση, 3000 W :shock: )...σημειώσατε Χ . Well done GIANMAN :wink: (το χεράκι πονούσε σήμερα? :twisted: )

 

Και καταλήγω...ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ... :twisted: :twisted: :twisted:

 

Υ.Γ.2. the best of all...στην ουρά για πληρωμή για τα συγκρουόμενα..πλησιάζει μια κοπελίτσα και με ρωτά.."συγγνώμη παρέα είστε όλοι?"

"Ναι" απαντώ

"Να περάσω μπροστά?" ρωτάει εκείνη..

"Πολύ ευχαρίστως" απαντώ..

ο Πύραυλος προς τη κοπελιά.."γιατί ρωτάς αυτόν (εμένα δηλαδή) και όχι εμάς?είναι πιο όμορφος?"

και η απάντηση της κοπελιάς.."ΝΑΙ" :lol: :lol: άφονος ο Πύραυλος μετά :lol: :lol:

 

ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ....

Link to comment
Share on other sites

No comments... ο Controlas μας ειπιε το αιμα... Ελα Αλέκοοοοοο...

Η τουαλετα τελικα βρεθικε, xαλαρωσα, εκανα το Come-Back και ολα αυτα γιατι??? Για να μας το ξαναπιει το αιμα... Α ρε ατιμα καρχαρινια τι μας κανατε !!!

 

 

:D :D :D S U P E R :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα το κατεβατο του Controla εχω να δηλωσω κατι... Οτι ο ανθρωπος εχει ξεφυγει.Ηθελε να ανεβει στο 4G και καθως γυρναγε να πινει και Milko!!! :shock: :shock: :shock:

Μετα τα συγκρουομενα ο Πυραυλος απογειωθηκε με καταληξη ενα εκπληκτικο φλικ φλακ με διπλη αναποδη περιστροφη και φιναλε στο ενα ποδι ή.... χερι δεν θυμαμαι. Στο Survivor andventure στην μεταξυ μας κοντρα με τον Controla οπως ΦΥΣΙΚΑ αναμενοταν ο Πυραυλος εφυγε πολυυυυυυυυ..... μπροστα με αποτελεσμα ο Controlas να χρησιμοποιηση το δικο μου... οχημα για να καλυψει την διαφορα.Μετα την υπερπηδηση μερικων εμποδιων και παλι ο αντιπαλος μου μου εκανε βουντου με αποτελεσμα να γλυστρησω σε νερα που εβαλε εκει ο ιδιος απο πριν :evil: :evil: :evil: και να καλυψει λιγο απο την τεραααααστια αποσταση που μας χωριζε και να με καβαλησει στο σβερκο.Παρολα αυτα ο Πυραυλος δεν μασησε και αφου ετρεξε μια μεγαλη αποσταση και να εχει τον Αλεξ στο σβερκο του τον ξεφοτωθηκε σε επομενη δοκιμασια που και εκει εχασε ο Controlas και με τελικη καταληξη στο τελευταιο σπριντ να ξαναχασει...!!!!

Αφου στο ειπα μην μπλεκεις με ...γρηγορα μηχανηματα!!! :!: :!: :!: Παρολα αυτα στα υπολοιπα παιχνιδια εγινε περιπου οπως τα ειπαν τα παιδια με αποκορυφωμα την Μαρινα μια εξαισια κοπελια 8) 8) 8) που μας (!!!) συμπαθησε και μας ακολουθουσε σε καθε παιχνιδι και καλα γιανα χαιρετησει τον υπευθυνο του καθε παιχνιδιου!!!

Τα υπολοιπα απο κοντα και με ποιο καυτες αποκαλυψεις!!!

Περιμενουμε απαντηση στο καυτο θεμα "Πως απογειωθηκε ο Πυραυλος???" Ο νικητης κερδιζει μια ...γρηγορη βολτα (...ο Θεος να την κανει γρηγορη!!!) με το Contolαμαξο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα το κατεβατο του Controla εχω να δηλωσω κατι... Οτι ο ανθρωπος εχει ξεφυγει.Ηθελε να ανεβει στο 4G και καθως γυρναγε να πινει και Milko!!! :shock: :shock: :shock:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ήθελα milkoμπούκαλο πάνω στο 4G και δε με άφηνε ο υπεύθυνος!! :lol: :lol:

 

ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ

ΚΟΚΟΚΟ..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και ήρθε η ώρα μου !!! :lol: :lol: ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ....(ΚΟΚΟ εις τη ν :lol: )

 

Από που να ξεκινήσω toymaker!!

Έχουμε και λέμε:

1) toutouni..."που με φέρατε γέρο άνθρωπο..".. :lol:

2) Fabl3D..."δε μπορώ δε μπορώ...έχω την κοίλη" (και όπως είπε ο toy στο 4G ανέβηκε!)

3) Βαγγέλης ο κομμωτής της παρέας.."μια τουαλέτα βρε παιδιά" παρεπιπτώντως άντεξε (ως ένα βαθμό και αυτός) :lol:

4) Rossifumi...εν ώρα του shock tower.."Βρε Controla έχω πιει...μήπως τα βγάλω όλα?"

5) ʼρης.."όχι άλλο πλυντήριο..θα πέσω..δε κρατιέμαι..γλιστράω.." :lol:

6) Πύραυλος...εδώ έχει ψωμί γιατί του είπια το αίμα μιας και μου έκανε το κόκκορα τόσο καιρό :lol: ..έχουμε και λέμε...

6α) Στο βαγονάκι με το νερό...χωρίς ζελατίνα και οι 2...από πάνω μέχρι κάτω παπιά!! (nothing important here, με τόση ζέστη σε 20 λεπτά είμασταν στεγνώτατοι!)

6β) The show goes on...adventure zone...τρέξιμο..τράβηγμα και ανέβασμα στη σανίδα..που να τραβάω τη δικιά μου..πηδάω στου Πύραυλου..αρχίζει και παλατζάρει εκείνος (αρχίζει και τα βλέπει κάπως :lol: )..τρέχει..πηδάει κάποια εμπόδια..ξωπίσω του βεντούζα εγώ..ξάφνου..τούμπα ο Πύραυλος..τρελό τεκακέ..και..φαρδύς πλατύς κάτω!Που να φρενάρω εγώ??τον καβάλησα μακρυά γαιδούρα :lol: :lol: (παρεπιπτώντως..ο ʼρης θυμήθηκε το nickname του ως Shark και αντί να ανέβει στη πλατφόρμα..βούτηξε μέσα στο νερό μέχρι τη μέση :lol: )

6γ) Συγκρουόμενα..όλοι λίγο πολύ αλληλοσκουντιθήκαμε πλαγιοπισωμετωπικός :lol:

6δ) Πλυντήριο...εδώ το show χτυπάει κόκκινο...γυάλισε το μάτι του Πύραυλου βλέποντας τη Μαριάννα (υπεύθυνη χειρισμού του μηχανήματος). Εμ τι το ήθελε το κοπλιμάν...διπλό γύρο η Μαριάννα το μηχάνημα απανωτά (και με τη δική μου παρότρυνση :twisted: ). Ο ʼρης δε το συζητάμε..αεροβατούσε ανάμεσα στο κάθισμα.. :lol: Ο Βαγγέλης το πάλευε..ο Πύραυλος δίπλα μου..να του τρίβω τη μούρη :lol: και να φωνάζει "είσαι ανώμαλος" :lol: (κάπου σκίστηκε κιόλας :twisted: )

6ε) Στο τρενάκι το γρήγορο που γύρναγε κυκλικά (ανέβηκε και ο toy :shock: :lol: )..ο Πύραυλος με τον ʼρη με το που κατέβηκαν έγραφαν "ζειμπέκικα" κοινώς το 8 σε παραλλαγή με hi tech μουσική :lol:

6ζ) Crazy mouse...Ούρλιαζε ο άτιμος σαν..πολυτελείας :lol: (ΚΑΚΑΚΑ η αδερφή μου :lol: :lol: )

7) Καρχαριάκια...Αρης και Βαγγέλης..εδώ τελιώσαν..τετέλεστε!! :lol:

8) Κάμπια..παρούσα και η sister :wink: Βαγγέληηη...πόρτααα??όοοχχιιι...κλαδιάααα...σγούψε γιατί την έφαγες!!! :lol:

 

Όσο για μένα...έκαψα και τα τελευταία εγκεφαλικά μου κύτταρα , ειδικά στο 4G :lol: "δώσε δώσε και άλλο!!" (αν και βάση τα λεγόμενα της αδερφής μου πρέπει να διαθέτω εγκεφαλικά κύτταρα για να τα κάψω :lol: )

 

Υ.Γ. Και το κερασάκι στο τέλος..GIANMAN vs CONTROLAS (στο μηχάνημα που παράγει extreme shocks στο χέρι στη full ένταση, 3000 W :shock: )...σημειώσατε Χ . Well done GIANMAN :wink: (το χεράκι πονούσε σήμερα? :twisted: )

 

Και καταλήγω...ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ... :twisted: :twisted: :twisted:

 

Υ.Γ.2. the best of all...στην ουρά για πληρωμή για τα συγκρουόμενα..πλησιάζει μια κοπελίτσα και με ρωτά.."συγγνώμη παρέα είστε όλοι?"

"Ναι" απαντώ

"Να περάσω μπροστά?" ρωτάει εκείνη..

"Πολύ ευχαρίστως" απαντώ..

ο Πύραυλος προς τη κοπελιά.."γιατί ρωτάς αυτόν (εμένα δηλαδή) και όχι εμάς?είναι πιο όμορφος?"

και η απάντηση της κοπελιάς.."ΝΑΙ" :lol: :lol: άφονος ο Πύραυλος μετά :lol: :lol:

 

ΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟΚΟ....

1ον γλυσρησα και επεσα μεχρι λιγο πιο κατω απο τα π@π@ρια και οχι μεχρι τη μεση...και2ον τα "επαιξα"με την 2η φορα επανω στην μ@λ@κια το πλυντηριο....και οπως λεει και ο Πυραυλος εχει ξεφυγει κατα πολυ το παληκαρι...αυτα μεχρι στιγμης και οποιος νομιζει οτι μπορει να τα βαλει με τον controla στο Allou fun park ας κανει την προσευχη του και βουρ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ήταν απο τις συναντήσεις που δεν ήθελα να χάσω :cry:

αλλά.....είχα κανονίσει mini διακοπούλες..... 8)

 

Όπως είδα τα περάσατε τέλεια........αλλά γιατί δεν βλέπω πουθενά 6G....???

 

Μόνο μέχρι 4........??????? :twisted:

 

ʼρε Alex.....δεν είχες τον κατάλληλο ανταγωνιστή μου φαίνετε.....next time....... :!:

Link to comment
Share on other sites

Πύραυλε...ακόμη φυσάς τη γλαρόσουπα και δε κρυώνει? :lol:

Θα σε γιαουρτοσο κακομοιρη μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...