Jump to content

Το colt//club πάει Allou Fun Park !! - Πέμπτη 29/06/06


Recommended Posts

- Δε βρήκατε την ευκαιρία να ξεδιπλώσετε τις χάρες του οχήματός σας στους ελληνικούς δρόμους λόγω των υπαρχόντων συνθηκών κυκλοφορίας, έτσι ώστε να νοιώσετε άφθονα G να πιέζουν το σώμα σας?

- Δε μπορέσατε να λάβετε μέρος σε αγώνες πίστας για να το πετύχετε?

- Επιχειρήσατε τα παραπάνω αλλά και πάλι νοιώθετε κάποιο κενό μέσα σας?

- Νοιώθετε άγχος λόγω της καθημερινότητας?

- Νοιώθετε την ανάγκη να χτυπήσετε κάποιον/κάτι αλλά σας είναι αδύνατο?

- Έχετε βαρεθεί να επισκέπτεστε τα ίδια μέρη?

- Ζεσταίνεστε αρκετά?

- Θέλετε να ξανανοιώσετε και πάλι παιδιά?

- Σας έχει λείψει το γέλιο?

 

Εάν απαντήσατε θετικά σε ένα ή και περισσότερα από τα παραπάνω υπάρχει η λύση!! :D

 

Το colt//club ημέρα Πέμπτη 29/06/06 και ώρα 20:30 επισκέπτεται το Allou Fun Park!!

 

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι!!Φέρτε την οικογένειά σας, το ταίρι σας, τους φίλους σας κτλ! Οι ρομαντικοί θα έχουν την ευκαιρία να προσφέρουν πχ ένα κουκλάκι στο ταίρι τους, οι μη δεσμευμένοι να προσφέρουν κάτι αντίστοιχο σε..κάποιο άλλο μέλος ( :shock: :lol: ) και οι περισσότερο adventure να δοκιμάσουν τις αντοχές τους!! :lol: :wink:

 

Το σημείο συνάντησης θα είναι στη πρώτη είσοδο του Allou Fun Park (η συγκεκριμμένη είσοδος βρίσκεται απέναντι από την είσοδο του Allou Fun Park kids).

 

Φυσικά για τους λιγότερο τολμηρούς υπάρχει άφθονος χώρος να απολαύσουν πχ ένα δροσερό καφεδάκι :wink:

 

Να είστε όλοι εκεί!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Κανονιστε τι θα κανετε εκεινη την ημερα σας θελω ολους εκει να μου ευχηθειτε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ γιατι εχω τα γενεθλια μου την ημερα εκεινη.Θα ερθω λοιπον και εγω με τον ΠΥΡΑΥΛΟ καλογυαλισμενο και ετοιμο για να καταπιει το Controlaμαξο εντος και εκτος Allou Fun Park. :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

δεν σε συμφερει να ερθουμε ολοι γιατι θα μας κερασεις λογο των γενεθλιων σου και θα σου κοστισει κατι παραπανω!!!στο μονο αμαξι που παταει ο controlas τερμα το γκαζι ειναι τα συγκρουομενα!!! a054.gif

Link to comment
Share on other sites

στο μονο αμαξι που παταει ο controlas τερμα το γκαζι ειναι τα συγκρουομενα!!! a054.gif

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

πολυ καλο!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν σε συμφερει να ερθουμε ολοι γιατι θα μας κερασεις λογο των γενεθλιων σου και θα σου κοστισει κατι παραπανω!!!στο μονο αμαξι που παταει ο controlas τερμα το γκαζι ειναι τα συγκρουομενα!!! a054.gif

Τωρα που το λες μαλλον θα....λυπω απο την συναντηση αυτη.Εαν θελετε ομως μπορω να σας κερασω ολους απο ενα τσαγακι στα συγκρουομενα μεσα στο Allou και οχι εξω απο αυτο.Οσο για τον Controla τι να πει και αυτος...μεχρι και εκει οικονομια θα κανει!!!

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε..εδώ γελάνε??βγάλτε τη γαργαλιέρα έξω τώρα!! :lol:

Λοιπόν ο Πύραυλος είναι κυριευμένος από εμμονή να με λιώσει κτλ...θα του δωθεί η ευκαιρία εντός και εκτός..αλλά είπαμε..όσα κρύβει ο Controlas στο τσεπάκι του ο Πύραυλος δε τα ξέρει χαχα! :lol:

 

Υ.Γ. Όσο για την εκτός κόντρα..έτσι που έχω ελαφρώσει το όχημα τώρα...άντε γεια!!! (τα μισά πλαστικά μέσα λόγω εγκατάστασης λείπουν χαχα). Πύραυλε..αυτοκεράσου ένα tea my dear :lol:

 

Y.Γ. 2. Borbos (να διαβάσει το παρακάτω) και ειδικά Πύραυλος..μήπως στην εκδρομή στο "πήγαινε" είμουν πίσω από Digilef και Kostada και δε με έφτανες?μήπως... :?: :D

Link to comment
Share on other sites

Σας ειπα οτι δουλευω απεναντι και σχολαω 20:30 ??? :D :D :D

 

Τσαγακι??? ποιο τσαγακι??? τι γευση??? Θελετε lipton η nestea ??? :lol: :lol: :lol: η μηπως του βουνου που ειναι και πιο υγειηνο???

 

I ""ll be there...

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος Controlas εμπλεξε μου φαινετε τα μπουτια του και δεν ξερει τι λεει... Οσο και να το ελαφρωσεις μιας και εσυ ο ιδιος παιζεις σε κατηγορια φτερου ενω εγω απο ρινοκερου και πανω παλι τις πινακιδες μου θα ψαχνεις να βρεις στο σκοταδι!!!

Εαν θες παμε και μια ψιλη στην ευθεια των συγκρουομενων!!! Βαζουμε και τις αδειες αυτων...

Link to comment
Share on other sites

Χα χα Πύραυλε μόνος σου το λες..παίζουμε σε άλλη κατηγορία και θες να με πάρεις στην ευθεία...ρε πας καλά ή σε βάρεσαν οι 38+ βαθμοί μέσα στο λεωφορείο! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω να ειμαι και ""γω...εχω επιστρεψει απο εξωτερικο...Ελληνικα οπως βλεπετε..και πεζα..για να μην λετε...θα φερω και το "ψυγειακι" μου μαζι...μπορει να ειναι και καθαρο...

Παρεπιμπτοντως, απο την προηγουμενη Δευτερα μεχρι και σημερα το απογευμα βρισκομουνα στην ευρυτερη περιοχη των Αθηνων...αλλα δεν συναντησα στον δρομο κανεναν...και ειχα μια ελπιδα!!..αλλα τιποτε και ας κινουμουνα κεντρικοτατα...τελος παντων..πιστευω να σας δω απο κοντα..λευκο εαν θυμαστε και δεν θα εχει πινακιδες??!!..incognito...τα λεμε..

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω να ειμαι και ""γω...εχω επιστρεψει απο εξωτερικο...Ελληνικα οπως βλεπετε..και πεζα..για να μην λετε...θα φερω και το "ψυγειακι" μου μαζι...μπορει να ειναι και καθαρο...

Παρεπιμπτοντως, απο την προηγουμενη Δευτερα μεχρι και σημερα το απογευμα βρισκομουνα στην ευρυτερη περιοχη των Αθηνων...αλλα δεν συναντησα στον δρομο κανεναν...και ειχα μια ελπιδα!!..αλλα τιποτε και ας κινουμουνα κεντρικοτατα...τελος παντων..πιστευω να σας δω απο κοντα..λευκο εαν θυμαστε και δεν θα εχει πινακιδες??!!..incognito...τα λεμε..

 

Καλωσόρισες!... εσύ είσουν παρκαρισμένος έξω από το Μετρό στην Βουλιαγμένης?

Link to comment
Share on other sites

Σας ειπα οτι δουλευω απεναντι και σχολαω 20:30 ??? :D :D :D

 

Τσαγακι??? ποιο τσαγακι??? τι γευση??? Θελετε lipton η nestea ??? :lol: :lol: :lol: η μηπως του βουνου που ειναι και πιο υγειηνο???

 

I ""ll be there...

 

 

γειτονακια είμαστε; είσαι στην Μπιχάκη- Μακρυγιάννη (3πορτο czt); ή αλλον βλέπω; :?:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας σύντροφοι. απλά να δηλώσω ότι μαλλον θα είμαι και γω παρών στο Allou παρέα με το black falcon ένα ιπταμενο coltaki. τα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Εεεεερε τι εχει να γινει την Πεμπτη στο Allou...!!!Ετσι να βλεπω και αλλο κοσμο να γραφει οτι θα ερθει!!!!

Link to comment
Share on other sites

sorry για το off

 

Decirico μαλλον αλλο βλεπεις... Εγω το παρκαρω στο υπογειο του Carrefour

 

Τα λεμε αυριο !!!!!!!!!!! να φερω lipton τελικα :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κο κο κο κο κο κο κο κο κο κο κο κο κο κο κο.........η συνέχεια των κοκο την ημέρα και θα είναι μακρά η λίστα.... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πούυυυυλπουλπουλπουλπουλπουλπουλ...πιάσε ένα σακί πίτουρο Controlas boy...θα το χρειαστούμε σήμερα.

FaBl3D:

- Πήγα να τραβήξω το ένα και το άλλο και έπαθα κοίλη και δεν την παλεύω και τί γελάς εσύ ρε; Ε είστε μαλάκες πωωωωωω να μην είχα αυτή την κοίλη ρε γαμώτο (αλλά μπήκε στο 4G.)

- Στο 4G Όοοοοχι ρε φίλε...τί είναι αυτό... δεν μπορώωωωωωωωω δεν την ΠΑΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

- ο ίδιος, έχανε 3-0 στο παιχνίδι που δεν ξέρω πως το λένε αλλά είναι αυτό με το τραπέζι που βγάζει αέρα προς τα πάνω και έχει και ένα μικρό peg που πάει σφαίρα αν το χτυπήσεις με αυτά που κρατάς που ούτε αυτά ξέρω πώς τα λένε...έχει τρομερή πλάκα όμως).

- Λοιπόν, μια μπουκάλα παρακαλώ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ. Αυτή που έχει μέσα μονοξείδιο του νίτρου. ΤΟΥ ΑΖΩΤΟΥ, συγνώμη, ευχαριστώ toutouni.

- Λοιπόν, για να θυμηθώ τις ατάκες που είπατε να τις κάνω post στο forum αύριο...

- Σας θυμίζουν κάτι οι λάμπες του 4G? :D :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...