Jump to content

Colt Inspire Cleartec Ποια η άποψη σας?


Recommended Posts

Καλημερα, δεν με προβληματίζει κάτι αλλά επειδή δεν έχω βρει σε αντιπροσωπεία κάποιο για test drive ρωτάω να μάθω την εντύπωση που αφήνει σε σχέση με άλλα της κατηγορίας του μιας και τώρα είναι ακι πιο φθηνό γιατι διατιθεμαι να το αγοράσω.. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλαράκι!επειδή υπάρχουν κάποιοι κανόνες στο κλαμπ

πρέπει να τους τηρούμε όλοι!οπότε πρέπει να συστηθεις πρώτα,να μας πεις

το όνομα σου,τι αμάξι οδηγείς,κατάλαβες;και κάποιος από τους διαχειρηστες

θα σε ενεργοποιήσει και θα εχεις πρόσβαση σε όλες τις ενότητες και ότι

άλλη απορία εχεις θα την λύσουμε!σου εύχομαι καλή διαμονή!!;)

 

Φιλικά,

Γιώργος!

Link to comment
Share on other sites

Λέγομαι Γιώργος.. Οδηγώ ένα VW up! και πριν από αυτο ένα Golf IV.. Άφησα το τελευταιο για να πάω σε κάτι πιο οικονομικό αλλά και καινουργιο μιας και είχα τη δυνατότητα. ¨Ομως η συνολική απογοητευση του up αλλα και της αντιπροσωπείας με κάνουν να το δίώξω απο πάνω μου τωρα που ακομα πιανει κάποια χρήματα. Σκέφτομαι πολύυυυ σοβαρα το Colt cleartec Inspire.

 

Μου αρέσουν οι κοινότητες σαν την δική σας και σέβομαι τους κανόνες όταν αρχιζω να του μαθαινω.. ;-)

 

Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites

Kαλως Ηρθες φιλε...εισαι ενεργος πλεον μπορεις να δεις ολες τις ενοτητες !!!

 

Kαλα τετοια ξενερα με το UP ? :shok:

 

Δεν ξερω και πολλα για το Cleartec....βενζινη ειναι απο οσο θυμαμαι απλα με το cruise control και το start/stop ειναι πολυ πιο οικονομικο.....κατα τα αλλα φοραει το κλασσικο 1.3 μοτερ το οποιο αμα ξερεις να οδηγας οικονομικα βγαζει πολλααααααααα χλμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και ευχαριστώ..

 

Η συγκεκριμένη εμπειρία είναι ενδιαφέρουσα και συνάμα απογοητευτική ειδικά για μένα τον τελευταίο χρόνο. Δεν το αλλάζω απο καπρίτσιο αλλα πραγματικά απο του χρόνου που τελειώσει η εγγυηση θα πληρώνω απόι την τσέπη μου και αν είναι έτσι καύτερα να κρατούσα και το Golf IV.. Ασ' τα λοιπόν να πάνε.. Ελπίζω να μην έχω την ίδια ατυχία κια με την mItsubishi διαφορετικά θα καβαλάω μόνο ποδήλατο μετά..

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαζουν προβληματα ,τα βαζεις φωτια κ δεν καιγονται -δεν σπανε ,δεν χαλανε πηγαινουν γρηγορα ,δεν καινε πολυ αν κανεις οικονομικη οδηγηση ,αλλα δεν στριβουν οταν ειναι μαμα κ κυνηγας τισ στροφες

Δεν θα το μετανιωσεις

Καλως ηρθες

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδια και ελπίζω να γίνει η εν μέρη "τράμπα" για να σωθώ, όντως..

Και από ότι βλέπω εδω θα βρώ ό,τι χρειαστώ.. Καλώς σας βρήκα..

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες, νομίζω πως δεν θα το μετανιώσεις,αυτος ειναι ο κανόνας και θα το διαπιστώσεις διαβάζοντας τις ενότητες του φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Δεν βγαζουν προβληματα ,τα βαζεις φωτια κ δεν καιγονται -δεν σπανε ,δεν χαλανε πηγαινουν γρηγορα ,δεν καινε πολυ αν κανεις οικονομικη οδηγηση ,αλλα δεν στριβουν οταν ειναι μαμα κ κυνηγας τισ στροφες

Δεν θα το μετανιωσεις

Καλως ηρθες

 

Ισως η πιο συμπυκνωμένη αλλά και αληθής άποψη για τα αυτοκίνητα μας !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Το παραγγειλα και ελπίζω συντομα (μέσα στην εβδομάδα) να το έχω.. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και το μόνο που θα θέλα να του προσθέσω για την ώρα είναι ένας τεμπέλης (αποθημένο χρόνων)..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...