Jump to content

Lancer 1.3l GLX


Recommended Posts

Μηνα μου μετα απο τοση δουλεια και τρεξιμο και πρηξιμο θα το δωσεις;δωρο το κανεις με τα πραγματα που φοραει...

Προσεξε μην το μετανιωσεις οπως επαθα εγω που το δωσα....

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω λαμπρο και εχεις δικιο.. εχω δεθει μαζι του πραγματικα..και δεν με εχει προδωσει ποτε..

αλλα εφοσον εβγαλα 1 ακρη και ειμαι στην τελικη ευθεια. ειπα με τα ιδια λεφτα να δω  εαν συμφερει και η 2η επιλογη μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μυρίζομαι ότι κάτι έχεις βρει και για αυτό το σκέφτεσαι.

:hair:  :D 

Αν και δεν πρέπει να υπάρχει άλλο στην κατάσταση αυτή, κατά την γνώμη μου καλά κάνεις.

Ώρα για ανανέωση της βάσης εάν ζητάς βελτίωση.

 

Βέβαια, εάν απομάκρυνες από την εξίσωση την προϋπόθεση να έχει δύναμη το όχημα να έχει δύναμη, σίγουρα θα σε έβγαζε άλλα 2-3 χρόνια πολύ οικονομικά από θέμα χρήσης κλπ.

Όπως και να έχει καλοπούλητο… Αν και δεν νομίζω να ζοριστείς ιδιαιτέρα να το δώσεις..

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω λαμπρο και εχεις δικιο.. εχω δεθει μαζι του πραγματικα..και δεν με εχει προδωσει ποτε..

αλλα εφοσον εβγαλα 1 ακρη και ειμαι στην τελικη ευθεια. ειπα με τα ιδια λεφτα να δω  εαν συμφερει και η 2η επιλογη μου.

 

Καποιος εβαλε το χερακι του σ αυτο ε!!!!  :spiteful:

Καλοπουλητο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μυρίζομαι ότι κάτι έχεις βρει και για αυτό το σκέφτεσαι.

:hair:  :D 

Αν και δεν πρέπει να υπάρχει άλλο στην κατάσταση αυτή, κατά την γνώμη μου καλά κάνεις.

Ώρα για ανανέωση της βάσης εάν ζητάς βελτίωση.

 

Βέβαια, εάν απομάκρυνες από την εξίσωση την προϋπόθεση να έχει δύναμη το όχημα να έχει δύναμη, σίγουρα θα σε έβγαζε άλλα 2-3 χρόνια πολύ οικονομικά από θέμα χρήσης κλπ.

Όπως και να έχει καλοπούλητο… Αν και δεν νομίζω να ζοριστείς ιδιαιτέρα να το δώσεις..

ε κατι εχω και εγω στο μυαλο μου  γκουχου γκουχου.. :p

θα δειξει πραγματικα θα δειξει το πως θα παει.παντως το λανσερ με το μοτερ 4g92 εχει ποιο πολλα θετικα για εμενα..

απλα το αλλο που κοιταω υστερει πολυ σε χωρους. για να δουμε πως θα παει.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Up έως τον Δεκέμβρη ισχύει η αγγελια

Link to comment
Share on other sites

Για κολτ mivec gen 2 σε κοβω εχει κανα δυο στο car.gr.

Link to comment
Share on other sites

Για κολτ mivec gen 2 σε κοβω εχει κανα δυο στο car.gr.

to 1o το πέτυχες το μοτέρ όχι..χεχε..μπα με βλεπω για. Λανσερ Gen 2..με έχουνε. Πάρει τηλ να το δώσω 2500 π δεν υπάρχει περιπτωση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...