Jump to content

Συναντήσεις μελών νοτίου Ελλάδος


Recommended Posts

Εγω παιδια εδω στην Πατρα συνεχεια εξω ειμαι απλα κανονιζετε μου λετε μερος και ωρα (ωραια θα ειναι στο ριο) και ερχομαι!!! Παντως αυτες τις μερες εχω ενα σημαντικο προβλημα καθως μια μαλακισμενη παραβιασε στοπ και στουκαραμε και το αμαξι δεν θα το εχω μου φαινεται για καιρο...

Link to comment
Share on other sites

Οκ Δευτερα αλλα δεν μπορω 19:30-22:00. Αν μπορειτε νωρις το απογευματακι πχ κατα τις πεντε ειμαι οκ. Τωρα για το μερος οπου θελετε αν και θα προτεινα για καφε να παμε στο ριο στο w η στο magnifico

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Οπως τα ειπαμε και πριν και εγω μεσα στανταρτ. Μονο το θεμα του ξυπνηματος θα με δυσκολεψει αλλα οκ 11κ30 θα ειμαι εκει :p

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα Γιωργο... Ευχαριστω πολυ παιδια αλλα επειδη εχω κλεισει για σημερα σε μπουζουκια και θα ξενυχτισω θα ερθω αυριο κατα τις 12 με ταξακι... Καποιος θα με γυρισει ομως αν μπορει :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΥΕΑΗ ωραια :p θα τα πουμε εκει ολοι Κυριακη 1 Απριλιου (Πρωταπριλια εε? δεν νομιζω να κανεις καμια πλακα Γιωργο με την συναντηση...) 11:30 για καφεδακι. Ραντεβου στο παρκινγκ!!! :p :D :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω το λεω τελευταια φορα ειμαι ευκαιρος ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ... Και Σαββατο και Κυριακη απλα κατα τις 12 το μεσημερι οχι πολυ νωρις!!! Πειτε και ερχομαι :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειδοποιηθηκα απο μονος μου Κυριακη 11:30 στο Ριο παιδια θα τα πουμε εκει αντε και το δικο μου καρο ειναι σχεδον ετοιμο... απο την επομενη φορα θα σας κανει παρεα!!! :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μαντεψτε ποιος αλλος θα ερθει πρωτη φορα με το αυτοκινητο του?

ΕΓΩ!!! :p :D :p:D:P

Κατεβαινω Κυριακη μεσημερι Πατρα και το βραδακι θα σας δω εκει... Για καφε τις επομενες μερες φυσικα και ειμαι μεσα.

 

Τωρα για το πως θα ερθω δεν ξερω ακριβως αλλα θα βρω εγω τροπο... εχουμε και τηλεφωνα ουτως η αλλως... :p :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μεσα!!! Πες ωρα και μερα και εγω μεσα ειμαι πεταγομαι no problem... :)

 

Επιτελους και μια φορα να ερθω στην ωρα μου και να μην εχω δουλεια μετα και αναγκαστω παλι να φυγω πρωτος!

Link to comment
Share on other sites

Σαββατο 13:00 ειναι καλυτερα :)

 

Εξαρταται απο το τι θα κανουμε... για καφε αν ειναι παμε Ριο αν ειναι να τσιμπησουμε τπτ παμε Βραχνεικα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κλεινουμε απο τωρα Σαββατο 13:00 στο Ριο?

 

Εμενα τοτε με βολευει γιατι Κυριακη μαλλον θα παω για μπανιο :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπον εμενα θα με βολευε Σαββατο αλλα αφου δεν γινεται οκ...

 

Κυριακη εχω προφορικα prof και δεν μπορω Παρασκευη ομως κατα τις 2 μπορω... Για πειτε και οι υπολοιποι... fantoma?

Link to comment
Share on other sites

Οχι αυτο αν γινεται γιατι για το αλλο δεν μπορω να υποσχεθω τπτ ισως φυγω... Παρασκευη η Σαββατο οποτε μπορουν τα παιδια κανονιζουμε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εφ"" οσον αγνοειται η τυχη του fantoma μαλλον το εκδρομη και μασα αποκλειεται. Τωρα εγω ειμαι μεσα για καφε η μασα Βραχνεικα αυριο το μεσημερι κατα τις 3 θα φερω και 1-2 φιλους.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Γιωργο δυστυχως δεν το βλεπω για καφε αυριο γιατι μολις γυρισα σπιτι και θα πεθανω στον υπνο τωρα θα κανονισουμε και με το fantoma για τις επομενες μερες!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπον τα παιδια απ την Πατρα να ξυπναμε λιγο?

Ποτε θα βρεθουμε να τα πουμε?

Καφε η φαι?

Αυτη τη βδομαδα οποτε μπορειτε postαρετε να κανονισουμε εγω εν ολιγοις μπορω ΟΠΟΤΕΔΗΠΟΤΕ!!!

Εχουμε πολλα να πουμε να ακουσουμε και εντυπωσεις απο τον Γιωργο που πηγε στο Ραλι Ακροπολης...

Για να ακουω ιδεες!

Link to comment
Share on other sites

Γ@μω τις ιδεες την βρισκω ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!

Τωρα για το που κατσε να τα πουμε και με fantoma για να δουμε αν μπορει για εκδρομη αλλιως παμε πυξιδα!

Link to comment
Share on other sites

Οκ αφου δεν μπορει ο fantomas παμε το Σαββατο για καφε και το κανονιζουμε για αλλη φορα για μασα...

Λοιπον για την ωρα τι λετε για 13:00?

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Λοιπον προεκυψε προβλημα :(

Μπορουμε να το κανουμε απογευματακι?

Κατα τις 6κ30 πχ η 7?

Το πρωι εχω ενα προβλημα με κατι εργασιες που πρεπει να κανω τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπηκε ο schumi εχουμε και νεο πατρινο φιλο αλλα εγω βραδεως βραδεως την κανω για διακοπες οποτε δεν μπορω...

Εχασες που δεν ηρθες το Σ/Κ που κατεβηκε ο Χασαν!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ εχουμε πολλα να πουμε...

Εγω ερχομαι 1 του μηνος οποτε απο κει και περα οποτε μπορειτε λετε εγω θα μπορω...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Το θέμα το ξανανοίγω εγω προκειμένου όσα παιδιά είναι απο Νότια Ελλάδα να κανονίζουν συναντήσεις πάντοτε στα πλαίσια του Colt//Club!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...