Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση-Εκδρομη 2015 - Γενέθλια COLT//CLUB.GR


Recommended Posts

και εγω τελικα δεν θα ερθω απο παρασκευη μιας και τα στρουμφ με αφησαν χωρις πινακιδες θα ερθω σαββατο μαζι με brutal και panos czT...

Link to comment
Share on other sites

ακυρο  εγω λογω καποιου σοβαρου λογου υγιειας που προεκυψε

Θελω με το καλο που θα επιστρεψετε φωτογραφιες κ σχολια

Link to comment
Share on other sites

10 Χρονια COLT//CLUB.GR ,
ενα τεραστιο κομματι της ζωης μου αλλα κ ολων οσων το εζησαν απο την αρχη ....ολα ξεκινησαν το 2005 οταν μια ομαδα "τρελων"(under,digilef,gigi,toutouni,fabled,durin,controllas.liou,geox σιγουρα ξεχναω και αλλους) αρχιζε κ εγραφε δεκαδες δημοσιευσεις στο forum των 4Τροχων για το τοτε νεο colt, σιγα σιγα ομως οι δημοσιευσεις ηταν παρα πολλες κ οι "τρελοι¨" αποφασισαν να κανουν ενα δικο τους "σπιτι"!ετσι στις αρχες Νοεμβρη του 2005 δειλα δειλα το COLT//CLUB.GR εκανε την εμφανιση του με μεγαλη επιτυχια!
τα χρονια ομως περασαν κ σημερα το COLT//CLUB εκλεισε τα 10 χρονια ζωης!απιστευτο συναισθημα!περασαν κιολας 10 χρονια!!ποιος το πιστευε αραγε τοτε οτι υστερα απο τοσα χρονια θα ειμασταν ακομα "ζωντανοι"?
άξια τα παιδια που το εφτιαξαν ,αξιοι οι συνεχιστες που ακολουθησαν και ακολουθουν και φυσικα ολα τα μελη που στηριζουν καθε προσπαθεια του club.
φετος λοιπον ζησαμε μια απο τις καλυτερες εκδρομες του COLT//CLUB ,παρα την οικονομικη κριση καταφεραμε κ μαζευτηκαμε αρκετοι φιλοι (45 ατομα-18-20 αυτοκινητα αν δεν κανω λαθος) στην Λαρισα κ περασαμε τελεια!
θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που τιμησαν την εκδηλωση μας με την παρουσια τους αυτο το τριημερο στην Λαρισα!
Η διαχειριστικη ομαδα εκανε οτι μπορουσε για να περασουμε ομορφα ολοι κ να κανουμε ενα διαλλειμα απο την καθημερινοτητα μας.
ευχομαι του χρονου να ειμαστε καλα κ τα 11 χρονια του club να μας βρει ακομα πιο δυνατους ωστε να περασουμε για αλλη μια φορα καλα ,του χρονου η εκδρομη θα γινει στα Γιαννενα οπως αποφασιστηκε σημερα στο φαγητο απο ολους μας.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολα τα παιδια περασαμε πολυ ομορφα, sakis Bar-beris το χρονου τα λεμε στην πατριδα σου στα πανεμορφα Ιωαννινα :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδες.Ενω ηθελα πολυ να ειμαι παρων,αλλά ,ενα απροσμενο γεγονος τελευταιας στιγμης μου στερησε αυτη τη χαρα.Μακαρι να μπορεσω να παρευρεθω του χρονου ..Κ εις αλλα με υγιεια πανω απο ολα

 

Υγ να συμπληρωσω στους παλιους τον stragal ,το chris ,to MIKE ,κ τη νεα γεννια panaua k savah,geox,revolver oπου παρεδωσαν την σκιταλη σε εμας

Link to comment
Share on other sites

Εύγε...δεκάδες φωτός επιτέλους, άξιοι. Σάκη πολύ extreme look βρε παιδάκι μου, που να σε χαιρετήσω στο δρόμο....

Άντε να δούμε του χρόνου Γιάννενα που είπε και κάποιος, χαιρετισμούς από Curacao.

 

Ξέχασα...polo??....απών;...

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε τελεια ολα καταπληκτικα...τα coltoπαιδα δωσανε ρεστα για μια ακομη φορα..χαβαλες..πειραγματα εδιναν και επαιρναν. Να προσθεσω πως ειναι ιδιαιτερη τιμη μου να φιλοξενησω στην πολη μου τα 11 γενεθλια του club...Ευχομε υγεια και δυναμη σε ολα τα μελη και να μας αξιωση ο θεος να ζησουμε και αλλες τετειες στιγμες... Τα σεβη μου τα  φιλια μου και την αγαπη μου σε ολους...!!!!

 

Υ.Γ Μakis38 θελω να βρεθουμε και πρεπει εχουμε τοσα να πουμε ρε φιλαρακο...

Link to comment
Share on other sites

Θελω κι εγω να ευχαριστησω απο μεριας μου ολους οσους μας τιμησαν. Πιστευω πως περασαμε τελεια και ηταν μια πολυ ωραια εμπειρια. Χαρηκα που ειδα φιλους και γνωρισα καινουργιους και κλεισαμε τα δεκα χρονια μαζι. Καλυτερα δεν γινοταν πιστευω. Sakis Bar-beris και Αγγελος Νασουλας απο τωρα θα αιτηθω στην δουλεια τριημερη αδεια ετοιμαστειτε να γινει χαμος. Ενα θα σας πω. Στο τραπεζι ακουστηκε πως στην λιμνη θα βαλουμε γιοτ για να κανουμε το παρτυ εκει χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχααα σωστα Dimitris Borbos Czt??? προσοχη λοιπον μεινεται υγιεις και ασπαστοι τα γιαννενα μας περιμενουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...