Jump to content

Πωλείται Colt CZT 06 μαμα


Recommended Posts

Mitsubishi colt czt 06, ατρακαριστο δεκτός κάθε έλεγχος, ABS, EBD, 6 αερόσακοι, δισκόφρενα μπρος πίσω, ζάντες 17αρες Borbet, λάστιχα Toyo, A/C, bucket καθισματα, antispin, ανεμοθραυστες, φιμε ελαφρύ απ τη μάνα του, Turbo, 150hp απειραχτο μηχανικά. Τιμή συζητήσιμη

6979845045 Ηράκλειο Κρήτης

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να το πουλησεις. Βαλε ενα συνδεσμο απο το car.gr.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..εμένα κολτ πετρέλαιο του 06' έχει 6.2 μπροστά κανονικά,2 στα πόδια και 2 στο πλαη στα καθισματα

Link to comment
Share on other sites

2 στα ποδια; για βαλε μια φωτο. Καπου νομιζω οτι εχεις μπερδευτει. Τα κολτ με 6 αεροσακους (reload, facelift) ειχαν 4 +αλλους 2 τυπου κουρτινας στην κολωνα.

Link to comment
Share on other sites

τι φωτο θελεις?εγω ξερω οτι το δικο μου ειναι ενα απ ταα 3-4 3πορτα ντιζελακια π εφερε η αντιπροσωπια στη Ελλαδα...βεβαια φανταζομαι οτι σαν εξοπλισμο εχει ακριβως τα ιδια με τα δικα σας..θα το ψαξω..λες ? :S

Link to comment
Share on other sites

Φωτο καπου την επιγραφη srs airbag καπου στα ποδια που λες. Γιατι μου φαινεται αδυνατον να εχει στα ποδια αεροσακο. Περα οτι δεν θα ηταν ασφαλες.

Link to comment
Share on other sites

γονατων εννοει και μια χαρα ασφαλες ειναι ξερεις τη ζημια παθαινουντα ποδια σε τρακα ολες οι δυναμεις στα γονατα παν που χτυπαν στα πλαστικα και διαλυονται χιαστοι και μηνισκοι

Link to comment
Share on other sites

Το αν ειναι ασφαλες δεν το ξερουμε εμεις αλλα οι ειδικοι και ειπα οτι δεν θα ηταν ασφαλες γιατι θα ειχαν βαλει και σε αλλα αυτοκινητα αλλα δεν εχω δει σε κανενα οπως τυπου κουρτινας που εχουν τα περισσοτερα πλεον αυτοκινητα. Παντως αν βρεις ποτε αεροσακο εκει, παραθεσε μια εικονα και ανοιξε ενα νεο θεμα γιατι εχουμε λερωσει πολυ την αγγελια του παιδιου. Panpalam καλοπουλητο ευχομαι φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...