Jump to content

πανελληνια συναντηση Γιαννενα 2016


Recommended Posts

Το Colt//Club.gr διοργανωνει την πανελληνια του συναντηση τo παρασκευοσαββατοκυριακο 4-6 Νοεμβριου  2016 στα Γιαννενα!!!

Ελατε να περασουμε ομορφα οπως μονο τα μελη του Colt//Club.gr γνωριζουν!

 

Η ανακοινωση βγαινει αρκετα νωρις φετος ωστε  να γνωριζουν τα μελη μας την ημερομηνια κ να μπορεσουν να κανονισουν τις δουλειες τους!

 

το ξενοδοχειο οπου εχουμε επιλεξει να μεινουμε ειναι το  Aar Hotel & Spa ,14ο χλμ Ιωαννίνων-Αθηνών, Ιωάννινα

 

εδω θελω να πω ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον saki-bar-beris γιατι μεσα σε 3 μερες γυρισε σχεδον ολα τα ξενοδοχεια τις περιοχης μεχρι να βρει κατι καλο για εμας!

 

http://www.aarhotel.gr/

 

62059551.jpg

 

Κρατησεις .
 

το ξενοδοχειο μας ζητησε μαζι με το κλεισιμο των δωματιων 30% προκαταλαβολη στο συνολο των δωματιων.

 

Θα παρακαλεσω οποιο μελος θελει δωματιο να με ενημερωσει με προσωπικο μηνυμα ωστε να δωσω μια και καλη την λιστα των δωματιων κ να δοθει η προκαταβολη που θα μας ζητηθει.

 

14215174_1140047452727644_459792965_o.jp

 

 

τιμες δωματιων

57 ευρω το δικλινο με πρωινο την ημερα
67 ευρω το τρικλινο με πρωινο την ημερα

 

 

εννοειται οτι οποιο μελος δεν μπορει να ερθει απο Παρασκευη ή Σαββατο μπορει να ερθει και την Κυριακη μονοημερη  οπου θα κοψουμε και την καθιερωμενη τουρτα γενεθλιων του club μας!οποτε ελατε και δεν θα χασετε!

 

 

Οποιο μελος δεν μπορει για διαφορους λογους να παρει το αυτοκινητο του, μπορει να "φορτωθει" σε καποιον αλλον (μετα απο συνεννοηση βεβαια) ωστε να μοιραστουν και τα εξοδα-διαμονη

 

Βεβαια καλο θα ηταν να μαζευτουμε οσο περισσοτερα αυτοκινητα και μελη μιας και προκειται για πανελληνια συναντηση, κατι που δεν οργανωνετε τοσο συχνα. και φετος κλεινουμε 11χρονια !!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Σας περιμενουμε ολους!!! :D Δηλωστε συμμετοχη ΤΩΡΑ!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

  1. brutal = Ένα δίκλινο απο Σάββατο

borbos δικλινο απο παρασκευη

george flokas δικλινο απο παρασκευη

czTeo δικλινο απο παρασκευη

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

  1. brutal = Ένα δίκλινο απο Σάββατο
  2. borbos δικλινο απο παρασκευη
  3. george flokas δικλινο απο παρασκευη
  4. czTeo δικλινο απο παρασκευη
  5. rallye28 δικλινο απο παρασκευη

 

Link to comment
Share on other sites

  1. brutal = Ένα δίκλινο απο Σάββατο

borbos δικλινο απο παρασκευη

george flokas δικλινο απο παρασκευη

czTeo δικλινο απο παρασκευη

rallye28 δικλινο απο παρασκευη

paltas δίκλινο από Σάββατο

Link to comment
Share on other sites

  1. brutal = Ένα δίκλινο απο Σάββατο
  2. borbos δικλινο απο παρασκευη
  3. george flokas δικλινο απο παρασκευη
  4. czTeo δικλινο απο παρασκευη
  5. rallye28 δικλινο απο παρασκευη
  6. paltas δίκλινο από Σάββατο

εγινε η κρατηση για τα παραπανω δωματια,εδωσα κ την προκαταβολη που μου ζητησε το ξενοδοχειο ,οποτε τα 6 πρωτα δωματια ειναι οκ .

Link to comment
Share on other sites

1. brutal = Ένα δίκλινο απο Σάββατο

2. borbos δικλινο απο παρασκευη

3. george flokas δικλινο απο παρασκευη

4. czTeo δικλινο απο παρασκευη

5. rallye28 δικλινο απο παρασκευη

6. paltas δίκλινο από Σάββατο

7. dreikos07 και jujepe kon αυθημερον Κυριακη

Link to comment
Share on other sites

1. brutal = Ένα δίκλινο απο Σάββατο

2. borbos δικλινο απο παρασκευη

3. george flokas δικλινο απο παρασκευη

4. czTeo δικλινο απο παρασκευη

5. rallye28 δικλινο απο παρασκευη

6. paltas δίκλινο από Σάββατο

7. dreikos07 και jujepe kon αυθημερον Κυριακη

8.apostolidis δικλινο απο Σαββατο

Link to comment
Share on other sites

1. brutal = Ένα δίκλινο απο Σάββατο
2. borbos δικλινο απο παρασκευη
3. george flokas δικλινο απο παρασκευη
4. czTeo δικλινο απο παρασκευη
5. rallye28 δικλινο απο παρασκευη
6. paltas δίκλινο από Σάββατο
7. dreikos07 και jujepe kon αυθημερον Κυριακη
8.apostolidis δικλινο απο Σαββατο

9. athan colt 4wd δικλινο απο Σαββατο

Link to comment
Share on other sites

1. brutal = Ένα δίκλινο απο Σάββατο
2. borbos δικλινο απο παρασκευη
3. george flokas δικλινο απο παρασκευη
4. czTeo δικλινο απο παρασκευη
5. rallye28 δικλινο απο παρασκευη
6. paltas δίκλινο από Σάββατο

7. dreikos07 και jujepe kon αυθημερον Κυριακη
8.apostolidis δικλινο απο Σαββατο
9. athan colt 4wd δικλινο απο Σαββατο

10.stelios δικλινο απο παρασκευη


σημερα εγινε η κρατηση κ για τα υπολοιπα δωματια!!παρακαλω εαν καποιος εχει δηλωσει δωματιo κ δν θα ερθει τελικα να με ενημερωσει γτ εχω ηδη δωσει προκαταβολη για ολα τα δωματια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα παρακαλεσω οσα μελη ερθουν στα Γιαννενα την Κυριακη να ειναι στο ξενοδοχειο που θα μεινουμε (Aar Hotel & Spa )στις 11:30 ωστε να συγκεντρωθουμε ολοι μαζι κ να ξεκινησουμε στις 12:00 για μια ομορφη διαδρομη που εχουμε στο μυαλο μας μαζι με Sakis Bar-beris & Αγγελος Νασουλας !θα πιουμε καφεδακι κ υστερα θα κατσουμε για φαγητο οπου θα κοψουμε κ την τουρτα του club.φυσικα στο δρομο θα γινουν κ στασεις για φωτογραφιες ,βιντεακια κτλ!ελπιζω ο καιρος να μας κανει την χαρη κ να μην βρεχει!κ φυσικα χωρις σεισμους ! 1f61b.png:p
παμε να περασουμε για αλλη μια φορα τελεια κ να γυρισουμε ολοι σπιτια μας φυσικα χωρις απροοπτα!γι αυτο προσοχη ολοι στους δρομους.

Link to comment
Share on other sites

το σαββατο το πρωι την ιδια ωρα λογικα θα ξεκινησουμε απο το ξενοδοχειο ,καλο θα ηταν οσο νωριτερα οσο το καλυτερο!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις οι γιαννιωτες απλα θα ερθουμε το πρωι ; η πρεπει να μηνουμε στο ξενοδοχειο;

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να μεινει στο ξενοδοχειο,λογικο ειναι οσοι μενουν στα γιαννενα να ερθουν κατευθειαν στο χωρο του ξενοδοχειο οπου θα μαζευτουμε κ θα ξεκινησουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μερικα μερη που θα επισκευτουμε κατα την παραμονη μας στα Γιαννενα ειναι τα εξης.
παρασκευη
σπηλαιο περαματος http://www.spilaio-perama.gr/

 

Σαββατο
μουσειο κερινων ομοιωματων, http://www.vrellis.gr/gp/contact.html
βολτα στη λιμνη κ στο νησακι ωστε να δουμε τα λημερια του αλη πασα
παπιγκο για φαγητο κ φωτογραφιες στις γνωστες κολυμπιθρες

 

κυριακη
επισκεψη στο μοναστηρι της αγιας παρασκευη ωστε να απολαυσουμε την απιστευτη θεα στην χαραδρα του Βικου
κ φυσικα φαγητο στα ζαγοροχωρια !

 

τιποτα απο ολα αυτα δεν ειναι δεσμευτικο για κανεναν!εαν δεν θελει καποιος δν ειναι υποχρεωμενος να ακολουθησει!φυσικα το προγραμμα μπορει να αλλαξει μιας κ πριν κανουμε κατι θα συζηταμε ολοι μαζι .αυτα ειναι μερικες ιδεες που μας ειπε ο Sakis Bar-beris ο οποιος ξερει την περιοχη κ αξιζουν να παμε!εαν οι καιρικες συνθηκες φυσικα ειναι ασχημες το προγραμμα θα αποφασιστει εκεινη την ωρα .

εννοειται οτι κ την παρασκευη κ το σαββατο θα παμε για διασκεδαση σε γνωστα μαγαζια της περιοχης.

θα παρακαλεσω ολους που θα ερθουν ,οταν ειμαστε κομβοι να προσεχουμε παρα πολυ κ να κραταμε αποστασεις,δεν παμε να κανουμε αγωνες ,παμε να περασουμε καλα κ με ασφαλεια.

Link to comment
Share on other sites

Μπαγάσηδες, χαράδρα Βίκου, Μονοδένδρι και παραδοσιακή πίτα στο γνωστό στέκι στην μέση του χωριού, ζηλεύω. Να περάσετε καλά και μην κάνετε πατήματα στην ευθεία πριν την είσοδο στην πόλη, με όριο 70, καραδοκεί η τροχαία. Μπαγάσηδες!!

Link to comment
Share on other sites

Και καπου εδω ολα τα ωραια τελειωνουν. Τελειωσε σημερα η εκδρομη μας και μαζι τα 11 χρονια λειτουργιας του κλαμπ. Θελω να ευχαριστησω πααααααρα πολυ οσοι με τον ενα ή τον αλλο τροπο καταφεραν και ηρθαν. Η πλακα η καλη διαθεση ηταν πιο αφθονη απο ποτε. Εως τα επομενα γενεθλια τα οποια σημερα απο κοινου αποφαςηςαμε για βολο. Να ειστε οοολοι καλα να προσεχετε και σας αγαπω. Ανυπομονω ηδη για τα 12 χρονια. ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

11 Χρονια colt//club.gr
Η εκδρομη μας δυστηχως εφτασε στο τελος της!
ενα τριημερο απιστευτο με πολυ γελιο ,φαγητο ,ποτα κ φυσικα πολλα πειραγματα!
Η συμμετοχη του κοσμου ηταν μεγαλη για τις δυσκολες εποχες που ζουμε!μαζευτηκαμε 40 ατομα σημερα για ομορφα Γιαννενα!
θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσους μας τιμησαν με την παρουσια τους κ ειμαι σιγουρος οτι ολοι μας περιμενουμε απο τωρα την επομενη πανελληνια συναντηση του club για το 2017!
ολο αυτο το τριημερο καναμε πολλα χλμ ,ειδαμε πολλα μερη κ ολα αυτα τα χρωσταμε σε 2 μελη μας ,τον Sakis Bar-beris & Αγγελος Νασουλας .το ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ειναι λιγο κ για τους δυο!εκαναν τα παντα για να περασουμε ολοι μας καλα κ πιστευω το πετυχαν!Σιγουρα δν γινεται να ειναι ολοι ευχαριστημενοι αλλα προσπαθησαμε ολοι για το καλυτερο!
Φιλε Σακη & Αγγελε τα ειπαμε κ απο κοντα,ειστε αδερφια πραγματικα κ δεν εχω λογια να περιγραψω την αγαπη την οποια δειξατε κ στο προσωπο μου αλλα κ σε ολο το coltclub.gr
πλεον νιωθουμε ολοι σαν μια μεγαλη οικογενεια !

ελπιζω του χρονου να περασουμε ακομα καλυτερα και να εχουμε πιο μεγαλη συμμετοχη!!

και θα επαναλαβω οτι ειχα γραψει και περυσι ,γιατι καποια πραγματα πρεπει να λεγονται....

κλείνοντας για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι το colt//club ξεκίνησε από την τρελά μερικών νέων το 2005 (under,digilef,gigi,toutouni,fabled,durin,controllas.liou σιγουρα ξεχναω και αλλους) απο το φορουμ των τεσσαρων τροχων , ομως η τρελα των παιδιων δεν σταματησε εκει και ετσι φτιαχτηκε αυτο το forum-club και απο τοτε ειμαστε μια ωραια παρεα!!άξια τα παιδια που το εφτιαξαν ,αξιοι οι συνεχιστες που ακολουθησαν και ακολουθουν και φυσικα ολα τα μελη που στηριζουν καθε προσπαθεια του club.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω εγω τωρα???????? Να πω οτι ειμαι βαθια λυπημενος γιατι δεν εχουνε περασει καποιες ωρες και μου λειπει ιδη το club????????? Για μενα ητανε το ωραιοτερο τριημερο της χρονιας μου.. δεν ενιωσα ουτε μια στιγμη σωματικη κουραση και το ζουσα στο μεγιστο και παντα με τις αμφιβολιες αν περνανε ολοι εξισου τοσο καλα οσο το περνουσα και εγω... Θελω να ζητησω ενα συγνωμη αν καπου δεν υπηρξα σωστος αν ταλαιπωρησα με το προγραμμα μου καποια απο τα παιδια...σιγουρα δεν ειχα τετοια προθεση μα το σκεπτικο μου ητανε εξαρχης να σας κουρασω με ΕΙΚΟΝΕΣ που σιγουρα δεν βλεπει ο καθενας μας καθε μερα...τα ΓΙΑΝΝΕΝΑ εξαλλου προσφεροντε για τετοιου ειδους διασκεδαση. Υποθηκανε καποια λογια..διαβασα πιο πανω την λεξη ΑΔΕΡΦΙΑ..για μενα ειναι ο πιο υπεροχος τιτλος που εχει αναφερθει ποτε στο ονομα μου... Σας αγαπαω ολους σας ρε μπαρμπουτσαλιαριδες.. και εσεις η γαργαλιαρες να μου τους προσεχετε! Τα φιλια μου..τα σεβη μου.. την αγαπη μου σε ολο το club!!! Εγω παντος δηλωνω συνταξιουχος Colt//Club.gr !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολλα μπραβω σε ολους!!
ολα ηταν υπεροχα!!
περασαμε τελεια..!!
συνχαριτιρια σε οσους σθνεβαλαν για τιν διοργανωση και στον Σακη και τον Αγγελο που ετρεξαν για να ειναι ολα οπως πρεπει..!!
Τα λεμε στον Βολο με περισοτερες συμετοχες.!!!
:good: :goodjob: :good: :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μας παιδιά για το τέλειο σαββατοκύριακο που περάσαμε !!! Όλα ήταν λίγο καλύτερα από ότι περίμενα προσωπικά! Του χρόνου θα είναι ακόμα καλύτερα !! 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...