Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

αλανι ελα να ανοιξουμε απ τον λαινοπουλο μεχρι τα Mc !! :p

 

wx,apo twra kserw to meta..fanaria,kinhsh,lathos set up klp klp..xaxa :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

wx,apo twra kserw to meta..fanaria,kinhsh,lathos set up klp klp..xaxa :p

 

χαχαχαχαχα !!! εγω δεν γκρινιαζω ποτεεε :p !! απλα ειμαι επιλεκτικος οποτε ανοιγω....οχι σαν κατι αλλους που δεν ανοιγουν ποτεεεεεεεεεεεεεεεεε :p !!!!

Link to comment
Share on other sites

wx,apo twra kserw to meta..fanaria,kinhsh,lathos set up klp klp..xaxa :p

παντα...και μονο ελληνικα ;)

Link to comment
Share on other sites

μιας και το club μας ποτε δεν προτεινε συναντησεις σε τετοια μερη εγω απλα θα αντιγραψω αυτο και πιστευω οι mods να μην εχουν καμια διαφωνια

 

panaua edit : Μιας και οι περισσότεροι έχουν αποκτήσει φιλίες, και θα ήθελαν να γνωρίσουν και άλλα ατομα με την ίδια τρέλα, και δεν τους αρκεί η μια συνάντηση τον μήνα που κατα κόρον πραγματοποιούμε οι συντονιστές, στο τόπικ αυτό, πλέον μπορείτε να ποστάρετε, για ανεπίσημες συναντήσεις του κλάμπ. Είτε αυτές ειναι για συναντησούλα, για εκδρομούλα, ποτάκι, καφεδάκι κτλ κτλ.

 

Με 2-3 προϋποθέσεις ομως. Δεν ειναι ο χώρος εδώ να κανονίζονται, ανοίγματα-κόντρες-οπως θέλετε πείτε το, και οτιδήποτε παράνομο.Το coltclub.gr σε αυτές τις συναντήσεις ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο διοργανωτής, απλά το μέσο για να έρθουν κάποια άτομα σε επαφή! Τιποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.

 

Μη μας φέρετε σε δύσκολη θέση. Το θέμα ειναι πολύ σοβαρό, και θα ήμαστε πολύ αυστηροί.

εαν εχετε ορεξη για βολτα αυριο ελατε στο καρτοδρομιο μιας και θα μαζευτουν ολα τα club με evo και subaru για τον αδικο χαμο του Δημητρη απο την Κορινθο που ειχε χασει τη ζωη του σε τροχαιο με το πανεμορφο 9αρι του πριν 35 μερες περιπου.αφηστε τη bp λοιπον και καθε χωριο στην ακρη και ελατε σε μια ωραια εκδηλωση για ενα ατομο που χαθηκε αδικα.

http://evonet.gr/vie....php?f=6&t=1973

 

 

savah edit:

 

Borbo ξέρουμε πάρα πολύ καλά τι έχουμε γράψει σαν mods και πιστεψέ μας η μνήμη μας είναι πάρα πολύ καλή για να μας το υπενθυμίζεις. Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για την ενημέρωση για το event των άλλων club και όποιος θέλει ας πάει και σίγουρα θα είναι όμορφα. Δυστυχώς το event είναι στις 5 το απόγευμα και πολλοί εκείνη την ωρα δουλεύουν. Όσον αφορά την συνάντηση στην BP που έγραψα εγώ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ με κόντρες και πατήματα όπως κακώς πιστεύεις. Πάω εκεί εγώ προσωπικά για φαγητό, να χαζέψω και να κάνω το κέφι μου όπως το έχουν κάνει πολλοί στο παρελθόν συμπεριλαμβανομένου και του Δημήτρη με το 9αρι που ήταν και κοντοχωριανός. Και στον Ζάχο που μαζευόμαστε, για φαγητό για χάζεμα και ότι προκύψει μαζευόμαστε και αν δεν κάνω λάθος έχεις παρεβρεθεί και εσυ. Δεν νομίζω ότι είναι κατακριτέο και ούτε νομίζω ότι δικαιολογεί τον τόνο της δημοσίευσής σου εξού και το edit.

΄

Κ ενημερώνω ΟΛΟΥΣ ότι οτιδήποτε απο δω και στο εξής πάει προς την προσωπική αντιπαράθεση οι δημοσιεύσεις θα σβήνονται χωρις καμία προειδοποίηση. Το νήμα αυτό το ανοίξαμε για να μπορούμε να βρισκόμαστε εκτός επίσημων συναντήσεων και όχι για να τσακωνόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

εγω απλα το εγραψα γιατι και πιο παλια υπηρχε αντιστοιχο θεμα και σβήστηκε μιας και ολα καπως ετσι ξεκινησαν οπως αυτο εδω.δεν κατακρινω κανεναν,ο καθενας κανει οτι θελει.δεν υπαρχει προβλημα κανενα για το edit savah και δεν το εκανα για να ερθω σε αντιπαραθεση μαζι σου.εξηγησα το λογο που το εκανα

ελπιζω να δω μελη αυριο στο καρτοδρομο.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να δω μελη αυριο στο καρτοδρομο.

Εδώ τα μέλη δεν έρχονται στις συναντήσεις ΑΥΤΟΥ του club και στο track day που ΤΟ CLUB διοργανώνει, θέλεις να έρθουν στο καρτόδρομο; Μάλλον άδικα ελπίζεις...

 

 

Link to comment
Share on other sites

η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία!!! :lol: :lol: ! εγω παντως στο track day θα ερθω. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη θα τελειωσω κατα 10.15 απο δουλεια και δεν ξερω να ερθω εκει αν θελει καποιος να μου στειλει πμ το κιν του να συνενοηθουμε μηπως και συναντηθουμε καποια ωρα που να βολευει στην εξοδο της πρωην RENAULT επι της εθνικης ουτως ωστε να ακολουθησω.Θα ηταν βλακεια να το χασω επειδη δεν ξερω να ερθω.Οποιος εχει την καλοσυνη και θελει θα το εκτιμουσα.

Ευχαριστω εκ των προτερων.(σορρυ για το μεγαλο ποστ).

Link to comment
Share on other sites

εγω πάλι να κανω μια ερώτηση? επειδή δεν εκατσα να ασχοληθώ με τις συναντησεις των μελών του club μιας και βρίσκομαι στη Λαρισα φοιτητης και δεν μπορώ να βρίσκομαι εκεί θα ηθελα αν ξέρει καποιος να μου πει αυτο το σ/κ που θα κατέβω στην Αθήνα αν θα συναντηθείτε πουθενα το σάββατο το απόγευμα-βράδυ.θα ήταν μεγάλη μου χαρά αν βρισκόσασταν καπου εστω και ανεπίσημα να γνώριζα καποιους απο εσας και εσεις εμενα...αν φυσικά το επιτρέπουν και οι συνθήκες και το πρόγραμμα του καθενός...τεσπα αυτο μόνο...αν θεωρηθεί το πόστ μου offtopic ας διαγραφεί...αλλίως καθε πρόταση ευπρόσδεκτη. ευχαριστώ..

φιλικά παντα...Μιχάλης

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ευκολο, εχω ηδη μερικα σιγουρα ατομα κατεβα εσυ και δεν ειναι θεμα να κανονισουμε :p Πιστευω πως μπορουμε να κανονισουμε κατι Κυριακη βραδυ μιας και δυστηχως δν μπορω σαββατο βραδυ λογω γενεθλιων

Link to comment
Share on other sites

ψηνετε κανεις σημερα να βολταρουμε για ενα καφεδακι στο μικρολιμανο?φερτε σκυλια γατια παιδια και τις κοπελες σας...ακουω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Για Τετάρτη σκέφτεται κανείς τίποτα;

 

Ριξε την ιδεα που εχεις στο μυαλλο σου...εξαλλου δεν θα εισαι μονος σου με την γυναικα και τ ξερεις...θα ακωλουθησουμε πολλοι B)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ηδη 3εκινησει τα λεμε Ζαχο :D

 

 

πες μου τι ωρα θα εχεις φτασει για να ειμαι εκει...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί σήμερα εγώ να ανέβω προς BP. Όποιος θέλει ακολουθεί

Link to comment
Share on other sites

Αυριο βραδακι κατεβαινουμε Βαρκιζα Ζαχο εγω κι ο Μανος οποιος θελει ερχεται ανεπισημα μεν αλλα οποιος θελει ακολουθει ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαρη θα ειναι κ το Ibiza club κατω κ 1 φιλος μου ελεγε να κατεβω

δεν ξερω αν τα καταφερω γιατι δουλευω μεχρι 11 αλλα μου ελεγε ο φιλος αν υπαρχει κανενα καλο για να γινει ανοιγμα -Για τιμωρησε κανεναν εκει κατω

Απλα εχω σπαστει απο την τελευταια συναντηση με τα τοσα στρουφακια κατω

Link to comment
Share on other sites

Χαρη θα ειναι κ το Ibiza club κατω κ 1 φιλος μου ελεγε να κατεβω

δεν ξερω αν τα καταφερω γιατι δουλευω μεχρι 11 αλλα μου ελεγε ο φιλος αν υπαρχει κανενα καλο για να γινει ανοιγμα -Για τιμωρησε κανεναν εκει κατω

Απλα εχω σπαστει απο την τελευταια συναντηση με τα τοσα στρουφακια κατω

 

Δεν κανω ταρζανιες αν εχει στρουμφακια,θα αραξουμε τα αυτοκινητα στο ζαχο ωστε να μην εχουμε θεμα...αν υπαρχει ησυχια κατι θα γινει.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα παω προς BP αυριο... Οποιος θελει ακολουθει

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα παω προς BP αυριο... Οποιος θελει ακολουθει

εσυ εισαι γκαντεμης :mad:

την προιγουμενη φορα που ειπες να ανεβεις εσκασαν μπατσοι και χαλασαν το κλιμα :lol: :lol: :lol:

υπαρχει περιπτωση να ανεβω αμα ειναι θα σε παρω τηλ ;)

Link to comment
Share on other sites

Hi ΠΑΙΔΕΣ.....ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΡ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ????ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ????

ειναι η bp στον αγιο στεφανο στο ρευμα προς αθηνα.....αυτη που ειναι κολλητα στα macdonalds ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...