Jump to content

Ποιοί είμαστε από Β. Ελλάδα?


Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ειμαι απο νοτια Ελλαδα (Ευβοια) ομως το 90% μενω βορεια Ελλαδα στην Κοζανη γιατι εδω σπουδαζω και θα σπουδαζω το λιγοτερο για αλλα 4 χρονακια!.Μηπως πιανομαι και εγω μεσα?

Link to comment
Share on other sites

ΦΥΣΙΚΑ & εισαι μεσα!Υπαρχει ενα μελος του club που οποτε εχουμε συναντηση ερχεται απο Κοζανη!!!!!!!Ειναι ο HeWhoJumps...Αντε Πανο θα εχεις & παρεα για να ερχεσαι στις συναντησεις.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΛΤ ΤΟΥ 98 1300 ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΒΕΛΤΙΩΣΩ.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες!

 

4η συνάντηση μελών Βορείου Ελλάδος

Δευτέρα 09/10 20:30 στο Carrefour Μακεδονία.

 

Μιάς και είμαστε περίπου στο μέσω του φθινοπώρου, είπαμε να βγούμε καμμιά βόλτα με μπουφανάκι.

Να αποχαιρετίσουμε το καλοκαιράκι και να μοιραστούμε τις αναμνήσεις μας.

Θα πιούμε τα ποτάκια μας,θα φάμε τα κοψίδια μας( :lol: :lol: :lol: ) και θα γελάσουμε με την ψυχή μας - όπως πάντα. :wink:

 

ʼν θέλεις να γίνεις κι εσύ μέρος της πιο φιλικής και ζεστής παρέας που έχεις γνωρίσει ποτέ, ξέρεις που θα μας βρείς.

 

Θα σε περιμένουμε μέχρι τις 21:00 και κάτι.

 

BE THERE

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι βρε πουσ..........μου :cry: τωρα το ειδα και ηθελα παρα πολυ να μην λυπω.κρημα ελπιζω την επομενη φορα να μην λυπω παλι.

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο μ""αυτο που θα σου πω μπορει να ζηλεψεις λιγο..Μολις εχω γυρισει απο την συναντηση στην οποια ηρθαν 4 καινουργια ατομα και πραγματικα περασαμε υπεροχα και με πολυ γελιο.... :D

Δεν πειραζει..Την επομενη φορα :wink:

Link to comment
Share on other sites

μην μου λες τετοια ρε φιλε και μου χαλας την διαθεση,πηστευω παντος πωσ περασατε τελοια καμια φιληκη δοκιμη ειχαμε?????????????????????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Γεια σας παιδιά!

 

Θεσσαλονίκη Colt 1.3 5Θ ασημένιο.

Το παρέλαβα 1 Μαρτίου 2005!

Α τη σελίδα τη βρήκα μόνος μου από το www.google.gr.

Έχουν γίνει συνατήσεις-ταξίδια?

Το "ασθενές" φύλλο δίνει παρόν ή όχι.

Πριν 2 μέρες πέτυχα σε ένα λευκό colt με μια κοπελιά να το οδηγάει κοντά στη ΧΑΝΘ!

Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia eimai o panos apo serres kai exo kai ego edo kai 15 mhnes ena colt 1.3 5d gi to club ematha psaxnontas gia site me veltioshs h axesoyar gia mitsubishi colt

 

ΕΠ!!!!

Κάποιος μου έκλεψε το αβαταρ! (πλάκα κάνω!)

Μεγειές το Coltάκι σου παλήκαρε!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ Θεσσαλονικιοι τελευταια :lol:

BiLLalos καθε μερα στη δουλεια βλεπω τουλαχιστο 7-10 Coltακια μα δεν μπορω να τα προσεγγισω!Ακομα & διπλα τους να σταματησω εχουμε διαφορα υψους περιπου 1.5 μετρο...& να τον κορναρω δεν θα με βλεπει :evil: Πιστευω με τον καιρο & με τις προσπαθειες μας θα γινουμε πιο πολλοι! :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι ειστε απο Β.Ελλαδα;

 

Θεσσαλονικη-Καβαλα-Σερρες-Χαλκηδικη-Κοζανη-Καστορια......; :?:

Και τι αμαξι εχετε; :wink:

 

Εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη. Αυτοκίνητο...Colt CZT! :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

κι εγώ κι εγώ από Β. Ελλάδα!!! :-D

 

από Βόλο είμαι, αλλά μόνιμος κάτοικος Θεσ/νίκης πλέον...

 

από χθές έχω στα χέρια μου ένα μαυρο CZT και ανυπομονώ να περάσουν τα πρώτα χιλιόμετρα του στρωσίματος... είμαι ήδη στα 100!!!!

 

θα τα πούμε στην επόμενη συνάντηση!!! Καλή Χρονιά!

 

Χρυσόστομος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...