Jump to content

οργανα


nick.czt

Recommended Posts

οπως λεω και στον τιτλο ψαχνω σετ οργανα...
συγκεκριμενα θελω πιεση turbo πιεση λαδιου και θερμοκρασια λαδιου...
μηπως θα μπορουσε κποιοσ να με βοηθησει?
δεν θελω να ξεφυγω στην τημη αλλα ουτε θελω να μοθ δειχνει οτι να ναι...
ακουω γνωμες...
ευχαριστω εκ των προτερων...
;-)

Link to comment
Share on other sites

Για τα οργανα που θες,αν θες να σου δειχνουν καλα οπως λες το 300αρι το εχει μεσα στο νερο!!τωρα αν θες μονο να βαλεις για να λες οτι εβαλες αλλα να σου δειχνουν συτα οτι θελουν με κανα 80αρι εισαι ενταξει!!διαλεγεις και περνεις!!εγω για οργανα εχω δωσει πολλα λεφτα και τελικα εσκασα συνολικα την τελευταια φορα 500€ και ηρεμησα!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω φερει racetech ταιβανεζικα για δυο φιλους μου και φενονται μια χαρα το εχω βαλει και στο colt για να το συγκρίνω

με το defi και εδειχνε ακριβος τα ιδια. δεν θα ηταν η δικη μου επιλογη αλλα για καποιον που δεν θελει να δοσει πολλα λεφτα πιστευω ειναι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις θοδωρη μετραει και η διαρκεια στο χρονο ετσι,οτι φτηνο εβαλα στην αρχη ηταν ολα οκ,αλλα με το καιρο εκανε τα δικα του!!

Οτι πληρωνεις περνεις,νομος.....

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά είναι τα Racetech που έγραψε ο Τeo, nick.

Δες και τα Depo. Ίδια κατασκευή, οικονομικά κ αξιόπιστα.

Αλλιώς ψάξε για μεταχειρισμένα σε καλή κατάσταση και επώνυμα που θα παίξουν από 80+ ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Για τα depo συμφωνω και εγω,ειχα παρει ενα πολυοργανο,στα 150€ αν θυμαμαι καλα αλλα δεν το εβαλα,το πουλησα!

Ηταν,μπαρομετρο,θ.λαδιου και πιεση λαδιου σε ενα οργανο και ηταν 60mm!απο ebay το ειχα παρει!

Link to comment
Share on other sites

λεει κι παραλεει φιλαρακι γιατι θα εχεις ενα οργανο μονο και οχι 3-4!!!

οριστε και αυτο που σου ελεγα της depo:

http://www.ebay.com/itm/Depo-Racing-4in1-Ladedruck-Anzeige-White-Instrument-Boost-gauge-Multifunktion-/111294546972?pt=DE_Autoteile&hash=item19e9ac041c

αυτο ακριβως ειχα παρει!!!πολυ καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

μετεξυ depo κ prosport τι ειναι προτιμοτερο γιατι ειμαι κ εγω στην ιδια φαση ευρεσεις οικονομικων οργανων.....

Link to comment
Share on other sites

Εξησου καλες και η δυο μαρκες αλλα πιο ακριβα τα prosport!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που εψαξα σε καποια φορουμ του εξωτερικου για depo και prosport διαβασα καμπωσα αρνητηκα σχολεια ενω για τα racetech δεν βρηκα κατι κακο και γιαυτο κατελειξα σε αυτα. και παλι οπως ειπα ποιο πανω δεν ειναι σε καμια περιπτωση η δικια μου επιλογη για μενα defi και παλι defi. και φυσικα οτι πληρωνεις περνεις.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που εψαξα σε καποια φορουμ του εξωτερικου για depo και prosport διαβασα καμπωσα αρνητηκα σχολεια ενω για τα racetech δεν βρηκα κατι κακο και γιαυτο κατελειξα σε αυτα. και παλι οπως ειπα ποιο πανω δεν ειναι σε καμια περιπτωση η δικια μου επιλογη για μενα defi και παλι defi. και φυσικα οτι πληρωνεις περνεις.

καλα συμφωνω απολυτα μαζι σου!!

και εγω defi εχω κι δεν τα αλλαζω με κανενα!!!

Link to comment
Share on other sites

Prosport απο Αγγλια με ενδειξη σε bar και οχι σε psi. Καλα , αξιοπιστα σχετικα οικονομικα και με πρασινο φωτισμο για ειναι σαν του colt. Απο οπου κι αν παρεις ομως να προσεχεις για απομιμησεις. Ειδικα στο car.gr αν δεις Defi, apexi κτλ με 50- 60€ και κατι τετοια αστεια μην ασχοληθεις καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η συζητηση ειναι γενικα περι οργανων και το παιδι δεν ζηταει κατι συγκεκριμενο (σαν αγγελια), ας συνεχισουμε εδω ->

 

http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=8370&page=1

 

Τα παραπανω θα μεταφερθουν συντομα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...