Jump to content

Πιθανή αγορά, λογότυπο


Recommended Posts

Καλημέρα Μάγκες.
Είναι πολύ πιθανό τις επόμενες μέρες να κάνω δικό μου, ένα colt, CZ3. Η αλήθεια είναι πως δεν το είχα σκεφτεί σοβαρά, αλλά προφανώς πάντα είχα μια πολύ καλή εικόνα. από το αμάξι που θα πάρω, Colt 2007, 1.332 cc, CZ3, λείπει το πίσω logo της Mitsubishi. Ξέρω ότι κάνει πιο ωραίο τον κώλο, αν λείπει, αλλά θέλω να το έχω. ξέρει κάποιος που μπορώ να το βρω; και σε τι τιμή;

 

Επίσης, θα ήθελα να μου πείτε, μιας και ακόμα δε το έχω πάρει. Να το ψήσω; Αυτή τη στιγμή και εδώ και περίπου 8-9 χρόνια, έχω ένα citroen saxo. Χιλιάρι.

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!!

Θα σου ελεγα να πάρεις στην αντιπροσωπία να ρωτήσεις αλλά μην το κανεις(πανάκριβα)!πάρε όμως μάθε έτσι για να εχεις μια εικονα και μετά στρεψου σε μάντρα με τρακαρισμενα και θα το βρεις τσάμπα σχεδόν!

Τώρα ψησου αρκετά να το πάρεις γιατί ειναι πολύ ανωτερο από αυτό που εχεις!ειναι όμορφο,πάνω κατω τους ίδιους χωρους(άντε λίγο περισσότερο το κολτ),ειναι οικονομικο(ανάλογα πως το πας) και έχει και αρκετό γκάζι για την κατηγορία του!και το βασικότερο,δεν σπάει δεν χαλάει!μια ανάρτηση θελει γιατί ειναι αθλια η εργοστασιακή και είσαι κομπλέ!

Πιστεύω να σε βοήθησα,ότι άλλο θές εδω είμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά με βοήθησες, άλλα νομίζω πως θα αργήσω πολύ να ξανά κάνω ερώτηση, σχετικά με το to do or not. 
Σε ευχαριστώ, ρίχνω ματιές, στο forum!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...