Jump to content

Ποιοί είμαστε από Β. Ελλάδα?


Recommended Posts

HOLA!!

Πλαγιαρι Θεσνικης, cz3 1.3 illusion blue, με αεροτομη czt και προβολεις ομιχλεις.Εχω περιπου 2000km και ετοιμαζομαι να το 200αρισω μια απ""αυτες τις μερες στην κομοτηνη...

Θα παρακαλέσω, άν είναι εύκολο, όσοι γράφονται στο club, να σημειώνουν στο προφίλ τους απο που είναι.

 

Πάντα φιλικά και χαίρομαι που αυξανόμαστε κάθε μέρα. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Αλλο εναν νεο μελος ......

bill απο θεσσαλονικη......

 

coltaki 1.3 μαυρο μοντ.""06

και μια ερωτηση ενα αυτοκολλητακι πως θα παρουμε και εμεις?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα και από εμένα!!!!!!! :lol:

Νέο μέλος από Κ. Τούμπα με λευκό Colt του 96""!

Δυστυχώς, σύντομα θα πρέπει να εγκαταλείψω την όμορφη Θεσ/κη (φοιτητής) και να επιστρέψω στο "συμπαθητικό" Νέο Ηράκλειο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει αρχηγέ μου..και στο Νέο Ηράκλειο έχει internet οπότε θα τα λέμε στο forum. Και όταν με το καλό επιστρέψεις σκας μύτη και σε καμιά συνάντηση με το λευκό Coltάκι σου.

Link to comment
Share on other sites

Vagos καλωσορισες στην παρεα.. :wink: Γιαννη και Stanvet o Vagos παιζει να ειναι το coltaki που του αφησαμε το χαρτακι στο παρμπριζ οταν πηγαμε για φαι την πρωτη φορα που ειχαμε παει στο viewpoint πιο πριν....

Vagos οι πινακιδες σου αρχιζουν απο ΥΧΤ... και εχεις λευκες ζαντες?????

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ο Vagos απο το μαγαζί,μιλήσαμε λίγο για τα coltάκια μας (τι άλλο! :wink: :lol: ), βάλαμε αυτοκολητάκι και περιμένουμε την επόμενη συνάντηση για να παίξουμε bowling η οποία θα γίνει την επόμενη εβδομάδα (stand by).

 

Όταν βλέπω νέα μέλη να έρχονται απο το μαγαζί και να είναι τόσο ενθουσιασμένοι με το club, νιώθω σαν μικρό παιδάκι που γνωρίζει τους πρώτους φίλους του και παίζει τα πρώτα του παιχνίδια.

Πραγματικά το χαίρομαι! :lol: Βαγγέλη χάρηκα πολύ για την γνωριμία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! :D

Εννοείται πως η χαρά ήταν όλη δικιά μου και θα ήθελα να κάνω μια διόρθωση!!!!! Χτες δεν βάλαμε αυτοκολητάκι αλλά

Π Α Ρ Α Σ Η Μ Ο

Ανυπομονώ να γνωρίσω από κοντά και άλλα μέλη του club που μοιράζονται το ίδιο πάθος με εμένα!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια καταρχην να σας συστηθω ειμαι απο τα γρεβενα αλλα μενω στο κιλκις με κολτακι 1,3 03""και θα ηθελα παρα πολυ να μαζευωμασταν καποια στιγμη να τα λεγαμε και απο κοντα για κανενα καφεδακι και οτι προκηψη η εαν θελατε να μαζευωμασταν την παρασκευη το βραδακι πουθενα για καμια νυχτερινη τσαρκα :twisted:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια καταρχην να σας συστηθω ειμαι απο τα γρεβενα αλλα μενω στο κιλκις με κολτακι 1,3 03""και θα ηθελα παρα πολυ να μαζευωμασταν καποια στιγμη να τα λεγαμε και απο κοντα για κανενα καφεδακι και οτι προκηψη η εαν θελατε να μαζευωμασταν την παρασκευη το βραδακι πουθενα για καμια νυχτερινη τσαρκα :twisted:

 

Ήρθε ο Vagos απο το μαγαζί,μιλήσαμε λίγο για τα coltάκια μας (τι άλλο! :wink: :lol: ), βάλαμε αυτοκολητάκι και περιμένουμε την επόμενη συνάντηση για να παίξουμε bowling η οποία θα γίνει την επόμενη εβδομάδα (stand by).
Link to comment
Share on other sites

γεια σου γιαννη τι μαγαζι εχεις εαν επιτρεπεται και που ειναι θελω και εγω αυτοκολητο :lol: και να δουμε λιγο τα κολτακια μας
Γειά σου Χρήστο,καλωσήρθες. Κοίταξε λίγο εδώ και θα σε περιμένω αν όχι στο μαγαζί στην επομενη συνάντηση! :lol:

 

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=1281

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τον Νοεμβριο θα παω να υπηρετησω την μαμα πατριδα.

Και επειδη ετοιμος για να παραγγειλω το αυτοκινητο θα ημουν μεσα οκτωμβριου,λεω αστο για τον Ιανουαριο.

Α,ενας λογος παραπανω το οτι δεν υπηρχε ετοιμοπαραδοτο σε μαυρο.

 

Που ξες,μπορει να εχει 200 αλογα τοτε :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...