Jump to content

Κοπή Πίτας COLT//CLUB.GR 2016


Recommended Posts

Αλλη μια κοπη πιτας εφτασε στο τελος της!!!οτι και να πω ειναι λιγο!
θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους που ηρθαν και μας τιμησαν με την παρουσια τους!ο καιρος μας εκανε το χατιρι και περασαμε πιστευω ολοι αψογα!πολλα τα πηγαδακια κ φυσικα τα γνωστα πειραγματα!
χαρηκα παρα πολυ που ειδα νεα μελη στην ομορφη παρεα μας,τελος πολλα συγχαρητηρια στους τυχερους που κερδισαν δωρα!!!
καλη χρονια σε ολους μας !

Link to comment
Share on other sites

Τι μερα και αυτη. Ολα ηταν υπεροχα. Σκεφτομαι και αναλογιζομαι ποσο τυχερος ειμαι που ανηκω σε αυτη την ομαδα. Σας ευχαριστω πολυ ολους που ηρθαν. Χαρηκα πολυ που ειδα τους παλιους αλλα και γνωρισα και νεους. Καλη χρονια να εχετε φιλοι μου με υγεια. ΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΕΚΛΠΗΞΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΠΩΣ Ο ΠΑΡΚΑΔΟΡΟΣ ΖΗΤΑΓΕ 2€ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΚΙΝ. ΚΑΙ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΕΝΟΗΘΕΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ. ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΜΑΤΙΚΟΣ ΠΩΣ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΑΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΝΟΧΛΗΜΕΝΟΙ ΔΙΑΡΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΤΙΜΟ. ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΥΠΟΧΡΕΩΘΗΚΑΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

κ εγω απο τη σειρα μου να ευχαριστησω τα παρευρισκομενα μελη -ευχομαι υγιεια ,ασφαλη χλμ κ οτι αλλο ποθει καθενας μας για το 2016.Χαρηκα μετα απο 10-11 χρονια πορειας του club που η διψα μας μενει αστειρευτη .κ εισ τα επομενα ετη λοιπον ..

Link to comment
Share on other sites

Και εγω με τι σειρα μου θελω να σας ευχαριστησω ολους που παρεβρεθηκατε. Ειμαι πολυ χαρουμενος που ανοικω σε αυτη την απιστευτη παρεα.... χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους μας...

:goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...