Μετάβαση σε περιεχόμενο

Welcome to COLT//CLUB.GR
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Φωτογραφία

Νεο μελος

• Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα είναι κλειδωμένο
1 απάντηση στο θέμα

Christo_p

Christo_p
  • Member
  • 1 Δημοσιεύσεις
  • Φύλο:Αρσενικό
  • C O L T :CZ3
  • Έκδοση:Invite
  • Κινητήρας:1.3lt
Καλησπέρα στο club.. Είμαι απο Αθήνα.. Θέλω να ανανεώσω το coltακι μου εσωτερικά για αρχή (μετα απο 9 χρόνια).. Ποιος μπορει να μου πει πως αλλάζω τον εσωτερικό φωτισμό των οργάνων.. Κεντρικής οθόνης, καντράν, διακοπτών, κτλ...
Επίσης αν γνωρίζει κάποιος πυυ μπορώ να τοποθετήσω οθόνη πολυμέσων (Android με gps)..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

brutal

brutal
  • Moderator
  • PipPipPip
  • 421 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:Χάρης Κ.
  • Φύλο:Αρσενικό
  • C O L T :Ralliart
  • Κινητήρας:1.5lt Turbo
Καλημερα. Καλως ηρθες. Τον φωτισμο μπορει να στο αλλαξει ο czTeo tsakanikas εχει αλλαξει στο δικο του αλλα και σε αλλα πολλα. Μπορει να σε βοηθησει.

Σου εφιστω την προσοχη. Οι ερωτησεις και οι αποριες στα καταλληλα θεματα οχι οπου να ναι. Αυτη και μονο αυτη την φορα στο αφηνω και σου απαντησα να σε βοηθησω. Αλλα διαβασε τους κανονες να ξερεις πως λειτουργουμε!!!

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 members, 0 guests, 0 anonymous users