Μετάβαση σε περιεχόμενο

Welcome to COLT//CLUB.GR
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Φωτογραφία

νεο μελος

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 απαντήσεις στο θέμα

Xristosjapan

Xristosjapan
  • Member
  • 2 Δημοσιεύσεις
  • Φύλο:Αρσενικό
  • C O L T :CZT
  • Κινητήρας:1.5lt Turbo
Καλησπερα! Εχω βρει ενα colt czt για να παρω και θελω να ρωτησω αν ξερει κανενα συνεργειο που ασχολειται με colt στο κεντρο της αθηνας να παω να το δει και αν εγκρινει να το παρω γιατι ο μαστορας που εχω ειναι καλος αλλα δεν ξερει για το συγκεκριμενο αμαξι τι ακροβως πρεπει να κοιταξει θα το δει οπως κι ενα αλλο αμαξι. Ευχαριστω!!

Επεξεργάσθηκε από Xristosjapan, 04 Οκτώβριος 2017 @ 02:55:34.

paltas

paltas
  • Member
  • PipPip
  • 267 Δημοσιεύσεις
  • C O L T :Facelift 3d
  • Έκδοση:Inform
  • Κινητήρας:1.3lt

Καλώς τον! Μόλις ενεργοποιηθείς από κάποιον διαχειριστή θα μπορείς να διαβάσεις όλες τις ενότητες μέσα στο φόρουμ. Υπάρχει και ενότητα Συνεργεία όπου εκεί μπορείς να διαβάσεις λεπτομέριες. Καλή ανάγνωση!  

0-100km/h ->9.81 sec
0-402m ----->16.932sec
taxutita eksodou 134.84km/h

"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."

- Moog from Mighty Car Mods

teodor

teodor
  • Senior Member
  • PipPipPipPipPip
  • 1.014 Δημοσιεύσεις

Καλως ηρθες στο coltclub.

Xristosjapan

Xristosjapan
  • Member
  • 2 Δημοσιεύσεις
Καλησπερα!! Εχω βρει σ ενα czt και λεω να το παρω!! Σε τι να δωσω προσοχη να πω και στο μαστορα μου να κοιταξει γιατι δεν ξερει κατι ιδιατερο απο czt. Ισχυει οτι η 2α μπαινει δυσκολα? Ευχαριστω

borbos

borbos
  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.023 Δημοσιεύσεις
  • Όνομα:ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ριξε μια ματια εδω! http://www.coltclub....=11269&p=196968

η 2α μπαινει μια χαρα !

ipograficlub.jpg