Jump to content

Συναντήσεις μελών Κρήτης


Recommended Posts

παιδια κ εγω για την επομενη βδομαδα ειμαι μεσα.αν κανονιστει απο νωρις κ πω για κανα ρεπο..skoy.. απο που εισαι??

Link to comment
Share on other sites

Απο Αθηνα αλλα μετακομισα πλεον Ηρακλειο, μενω Χρυσοπηγη...

Link to comment
Share on other sites

Για τρελά ξενύχτια και συναντήσης εκτός Ηρακλείου θα μπορώ από μέσα Σεπτεμβρίου. Δουλεύω ρε γ@μώτο κάθε απόγευμα. Αν τελικά γίνει καλά να περάσετε αν και είμαι σίγουρος για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ μαγκες θα σας μαλώσω!!Ποιοι ηταν στα Φαλασαρνα!?Στο Παρτυ?Το λέω γιατι γυριζα με ενα καρπούζι αγκαλια και ενα μάυρο φανελάκι που εγραφε

"Φατε σκατά! Κερνάει το κράτος.."

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααααα... καλο... ο αδερφος μου πιανει;;; και ο ξαδερφος;;; και κατι γνωστοι και γνωστες...

Link to comment
Share on other sites

Με αυτες τις γνωστες παίζει να κανονίσουμε τίποτα?!?Να τους δείξω το νεο colt???

gooo hotttt..with vaaavaaa voummmm colt!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Κρητηκοι κ οχι μονο ειστε ολοι καλεσμενοι στην τελευταια για φετος διοργάνωση της proaction στο αεροδρομιο Τυμπακιου με αγωνες:,,

gp tuning auto-moto, dragster ,περάσματα απο την ομάδα FRENZY TEAM για απίστευτα DRIFT.....στις 24 και 25 Νοεμβρίου!!σημερα κ αυριο δλδ.

περισοτερα στο www.proactionracing.gr

 

Aν κ λιγο αργα προτείνω συναντηση οσων μελων μπορουν πιο πολυ απο Κρητη γιατι οι υποληποι κ να θελατε αν δεν το ξερατε τωρα πια δεν προλαβαίνετε

για να δωσουμε κ εμείς το παρον,συγκεκρημενα προτεινω για την κυριακη οπου θα ειναι κ το μεγαλο show..

εγω θα ειμαι εκει.....

Link to comment
Share on other sites

Οντως λιγο αργά. Αν το λεγαμε λιγες μέρες νωρίτερα έπερνα ενα ρεπό.....

Α και αν δεν απατώμαι οργανώνουν ενα παρόποιο event στο λιμάνι στο Ηράκλειο, φετος ξέρεις πότε θα γινει/έγινε??

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

οργανωσαμε με ενα φιλαρακι συναντηση στο Ηρακλειο για αυτη την Κυριακη

 

Εννοειται οτι θα ειμαστε μεγαλη παρεα...

 

ξυπνατε

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 3 weeks later...

καλισπερα μαγγες. τι λετε για ενα καφεδακι και βολταρακι. με τα κολτακια μας.το σαββατο .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλιμερα παιδια τη θα λεγατε για τιν κυριακη να πιγεναμε στο ντιπακι στα ντραξτερ. ολλη μαζι

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...