Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση-Εκδρομη 2014 - Γενέθλια COLT//CLUB.GR


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

για μενα ισως ακυρο της τελευταιας στιγμης.... :sad:

ο μικρουλης μου εβγαλε σπυρακια στην κοιλια του....και αν δεν τον δει ο γιατρος αυριο πρωι

μαλλον δεν θα μπορεσω να ερθω ........

ελπιζω τα νεα να ειναι ευχαριστα αυριο και να ανεβουμε.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω και ο αδελφος μου θα ερθουμε τελικα κυριακη μαζι με αλλα 4 ατομα. οποτε θα ειμαστε συνολο 6....

Οποτε ερχομαστε το πρωι στο ξενοδοχειο...

Link to comment
Share on other sites

9 Χρονια colt//club!!!
Αλλη μια πανελληνια εκδρομη εφτασε στο τελος!!
μια λεξη που μπορει να περιγραψη την εκδρομη ειναι οτι ηταν ολα ΤΕΛΕΙΑ!
γιορτασαμε τα 9α γενεθλια του club με πολυ γελοιο και καλη παρεα οπως καθε χρονο!
αν και δυσκολοι καιροι καταφεραμε και μαζευτηκαμε 27 ατομα με πολυ ωραια ατμοσφαιρα και ολοι μια παρεα!!
θελω να ευχαριστησω ολα τα παιδια που ηρθαν και μας τιμησαν με την παρουσια τους, παλαιους και νεους φυσικα!!!
ο Constantine Zarodimos & Makis Zarodimos εκαναν τα παντα για να περασουμε ολοι μας καλα!! respect!!
ελπιζω του χρονου να περασουμε ακομα καλυτερα και να εχουμε πιο μεγαλη συμμετοχη!!

και θα επαναλαβω οτι ειχα γραψει και περυσι ,γιατι καποια πραγματα πρεπει να λεγονται....

κλείνοντας για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι το colt//club ξεκίνησε από την τρελά μερικών νέων το 2005 (under,digilef,gigi,toutouni,fabled,durin,controllas.liou σιγουρα ξεχναω και αλλους) απο το φορουμ των τεσσαρων τροχων , ομως η τρελα των παιδιων δεν σταματησε εκει και ετσι φτιαχτηκε αυτο το forum-club και απο τοτε ειμαστε μια ωραια παρεα!!άξια τα παιδια που το εφτιαξαν ,αξιοι οι συνεχιστες που ακολουθησαν και ακολουθουν και φυσικα ολα τα μελη που στηριζουν καθε προσπαθεια του club.

Link to comment
Share on other sites

πολλα μπραβο σε ολα τα παιδια που κατφεραν να οργανοσουν αλλα και να λαβουν μερος

στο 9τα γεννεθλεια του colt club !!!!

ειμαι συγουρος οτι περασατε τελειααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όσους καταφέραν να βρεθούν..είμαι σίγουρος οτι περασατε τέλεια... Άντε κ του χρονου με πιο πολλές συμμετοχες κ με εμένα παροντα

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ ήμου τότε.....με το μοναδικό γαλάζιο 5θυρο που φαινεται στην δευτερη φωτό.....χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ένα μπράβο στα παιδιά που οργάνωσαν τα 9τα γενέθλια του club, περάσαμε πολύ καλά, πολύ φαγητό καλό  ξενοδοχείο και άριστη παρέα.

Με το καλό να έρθουν και τα 10τα γενέθλια.

 

Υ.Γ Μάκη εγώ  πρέπει να ήμουν το μοναδικό μολυβί Colt.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου ολους οσους μας τιμησαν. Χαρηκα πολυ που ειδα νεα μελη γιατι αυτο ειναι σημαντικο δειχνει οτι κατι καλο εχουμε και προχωραμε. Ευχαριστουμε τα αδερφια ζαροδημοι για την πολυτιμη βοηθεια τους. Περασαμε τελεια και αυτο συνεβαλαν ολoι βαζοντας το λιθαρακι τους. Αντε και του χρονου στο 10 το καλο με υγεια και να ειμαστε ασπαστοι χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...