Jump to content

Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr?


Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ε από που αλλού από το swift club και από ένα φίλο μου τον Αντώνη με ένα ασημί κολτάκι που είναι χωριανός μου αλλά ήταν μαζί σας στην Αθήνα...

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πηγαινα για το alfa romeo mi.to αλλα επειδη η εκδοση 1.4 95hp θα καθυστερουσε αποφασισα να επισπευσω την αγορα αυτοκινητου.Ημουν αναμεσα στα Suzuki Swift 1,3, Μazda 2 1,3 και Mitsubishi colt 1,3.Τελικα κατεληξα στο colt γιατι η ποιοτητα του και ο εξοπλισμος του(reload) μου φανηκαν καλυτερα απο τα αλλα δυο.

 

Οσο για το forum ας ειναι καλα το google.

Link to comment
Share on other sites

απλα εβλεπα αλλα αυτοκολλητα σε αλλα τουτου και ειπα αποκλειεται να μην υπαρχει coltclub kai to ψαξα στο ιντερνετ το οποιο εβαλα το φεβρουαριο για πρωτη φορα ενω ειχα το colt απο το2004,και ειχα ξεκινησει τις αλλαγες πανω του

Link to comment
Share on other sites

Από αναζήτηση στο ίντερνετ για info (google)......το είδα ...μου άρεσε και να""με!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα σε ένα περιοδικό (που δεν θυμάμαι τώρα ποιό ήταν) φωτογραφία απο μια συνάντηση....την ίδια μέρα έκανα και την εγγραφή μου!!!

 

stragal..........εσύ δεν μας είπες ακόμα!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ είδα τον Γιάννη με τα διακριτικά του τότε αυτοκόλλητα 1,5μ Χ 1,5μ μπροστά-πίσω-στα πλάγια του αυτοκινήτου του και είπα να πάω να του μιλήσω. Αφού πήρα την τρομάρα μου από το μούσι του, αγόρασα το σηματάκι και έκανα την μούγκα για 3 βδομάδες διαβάζοντας μόνο τα του φόρουμ. Που να γράψω τπτ...Φοβήθηκα ότι και οι άλλοι έτσι θα είναι!

 

Την δεύτερη φορά που συναντηθήκαμε μου χαμογέλασε! :)

Τότε άρχισα να γράφω :D

Link to comment
Share on other sites

Μια και μας βρηκες...περνα και μια βολτα απο τα "Νεα Μελη" να μας συστηθεις! :wink:

Link to comment
Share on other sites

απο αυτοκολητο ενος colt czt που πετυχα στον δρομο αλλα δεν μπορεσα μιλησουμε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ απο μένα!

Είμαι ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ TO club το έμαθα απο ένα φιλαράκι!!

Εiμαι απο το celica club Β.ΕΛΛΑΔΟΣ

ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ στο club σας και τα λέμε αν είναι απο εδώ η και απο κάποια κοινή συνάντηση!!

Link to comment
Share on other sites

Καληπέρα Δημήτρη. :)

Φτιάξε ενα νέο θέμα στα "Νεα Μελη", και γράψε τα αυτα, εκει..

Εδώ γράφουμε πώς μάθαμε για το club.

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη δεν ειπα οτι εκανες κάποιο λάθος σε αυτό..

μπες εδώ... http://www.coltclub.gr/forum/viewforum.php?f=15 και πάτα εκεί που γράφει νέο θέμα και φτιάξε το δικό σου τόπικ να σε καλωσορίσουμε εκεί.

 

φιλικά Σαράντης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αγοραζοντας αυτό τον πύραυλο που λεγετε CZT σκεφτηκα αμεσως

οτι θα υπάρχει αντιστοιχο site.βεβαια παρολο που το επισκεπτομαι 2 χρονια τωρα που εχω το αμαξι μολις τωρα φιλοτοιμηθηκα να γινω μελος

Link to comment
Share on other sites

Απο ενα υπεροχο colt με κατι ομορφα αυτοκολλητα τα οπια νομιζω πως τα θελω πολυ...

Πως θα στολισω κι εγω τα πισω τζαμακια του czc με το λογοτυπο μας?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόόόόόν.Εγώ έμαθα για το coltclub από το αδερφό swiftclub εξ""αιτίας μιας συνάντησης που είχε γίνει και πήγατε όλοι στο καρτοδρόμιο Ασπροπύργου.Για κάποιους λόγους δεν μπόρεσα να παρευρεθώ.

Link to comment
Share on other sites

αφοu εγινα κατοχος ενοσ κολτ czt ειδα στο δρομο ενα αλλο κολτ με το αυτοκολητο του κλαμπ και πιγα και τον ρωτησα και εγινα μελος!!!!!!! ειναι τελειο το site μπραβο παιδια (αν και λιγακι δυσκολο)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...