Jump to content

νεο μελος


Recommended Posts

Καλησπερα στην ομαδα!Γιωργος απο αθηνα και γραφτηκα στο φορουμ επειδη εχω ερωτα τα κολτακια και τα εχω απο κοντα αρκετο καιρο!εχει ερθει η ωρα να κανω την αγορα μου και εγω αμεσα μαλιστα!Ψαχνω για czt εαν υπαρχει κατι εδω μεσα η εχει καποιος αλλη προταση η πληροφοριες γενικα,θα εκτιμουσα την καθε βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια καλησπερα!κατοχος και επισημα czt και ερωτευομαι πιο πολυ απο οσο πιστευα!εχω ενα θεμα ομως στο φρεναρισμα αλλα δεν βρηκα κατι στη σχετικη ενοτητα οσο εψαξα.σε ψιλοαποτομο φρεναρισμα νιωθω το αυτοκινητο να θελει να διπλωσει προς τα δεξια..λες και ετοιμαζεται να γυρισει ενα πραγμα.τι μπορει να ειναι αυτο εχουμε καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!κατοχος και επισημα czt και ερωτευομαι πιο πολυ απο οσο πιστευα!εχω ενα θεμα ομως στο φρεναρισμα αλλα δεν βρηκα κατι στη σχετικη ενοτητα οσο εψαξα.σε ψιλοαποτομο φρεναρισμα νιωθω το αυτοκινητο να θελει να διπλωσει προς τα δεξια..λες και ετοιμαζεται να γυρισει ενα πραγμα.τι μπορει να ειναι αυτο εχουμε καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Τσεκαρε τον αερα στα λαστιχα σου

Link to comment
Share on other sites

Το εχω τσεκαρει ηδη αλλα ειναι ενταξει.μηπως να παω σε καποιον φρενα να το κοιταξει?οι δισκοπλακες ειναι λιγο φαγωμενες και ισως η μια ειναι και παραπανω ετσι φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδια δεν βρηκα σχετικο θεμα στο συστημα πεδησης για αυτο σας ρωταω εδω.τα κολτακια μας εχουν κατανεμητη φρενων η ειναι ενα με τη μοναδα του abs?

Link to comment
Share on other sites

μηπως κολαει η δαγκανα σου?πηγαινε σε ενα φρενομετρο κ κανε μετρηση κ φυσικα τσεκαρισε κ την ευθυγραμμιση σου!το αμαξι μηπως εχει χτυπημα σε τροχο κτλ κ δεν το ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ευθυγραμμιση ολα καλα ηταν!πηγα σε φρενα τα εβγαλε ολα τα εψαξε δαγκανες σωληνακια τακακια ολα μια χαρα.ειδαμε αξονες ψαλιδια παλι ολα οκ.μου ειπαν μηπως εχει θεμα η μοναδα αυτο σκεφτηκαν αλλα ακομα το ψαχνω παιδια.το αυτοκινητο αν το φρεναρω και εχει καποια χιλιομετρα πχ 80-100 μουρωνει δεξια και ο κωλος αριστερα παει να γυρισει δηλαδη να διπλωσει.μολις αφησω το φρενο ερχεται στα ισια του.σε φρενομετρο θα ειναι η επομενη κινηση για να μετρησουν πιεση και ελπιζω να βρουμε κατι!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...