Jump to content

Πώς μάθατε για το Colt//Club.gr?


Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Από την τηλεόραση; Από το ραδιόφωνο; Από τις εφημερίδες; :shock: :shock: :roll:

 

κατά τύχη

απλά πληκτολόγησα την url και βγήκε...!!!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ!!!!!!!!! Έγραψε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφού τίποτα δε μένει κρυφό σε αυτόν το κόσμο το μάθαμε και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Σας καλησπεριζω ολους και συγχαρητιρια στον und3r που επιτελους ανεβασε το site..εχω ενα 106 rallye μαυρο και εμαθα για το site απ οταν το συζητουσαν ακομα τα παιδια στισ πρωτες δειλες συναντησεις που εκαναν αφου ημουν και εγω εκει παρ ολο που εχω 106 μιας και ισως γινω και εγω καποια στιγμη μελλντικος "colt-ακιας"...

Link to comment
Share on other sites

Αφού έμαθα σχεδόν τα πάντα για το νεό CZT μέσω του πολύ καλού φίλου DurinVIII (μέχρι να το παραλάβει μας είχε περάσει απο εντατικά σεμινάρια για τούρμπο, τον όμιλο mitsu κτλ), "αναγκάστηκα" απο το ίδιο άτομο να εγγραφώ και στο νεοσύστατο forum σας!

Link to comment
Share on other sites

Σας καλησπεριζω ολους και συγχαρητιρια στον und3r που επιτελους ανεβασε το site..εχω ενα 106 rallye μαυρο και εμαθα για το site απ οταν το συζητουσαν ακομα τα παιδια στισ πρωτες δειλες συναντησεις που εκαναν αφου ημουν και εγω εκει παρ ολο που εχω 106 μιας και ισως γινω και εγω καποια στιγμη μελλντικος "colt-ακιας"...

 

εμείς πρέπει να μιλήσουμε πριν κάνεις το μεγάλο βήμα.... :D

Link to comment
Share on other sites

Σας καλησπεριζω ολους και συγχαρητιρια στον und3r που επιτελους ανεβασε το site..εχω ενα 106 rallye μαυρο και εμαθα για το site απ οταν το συζητουσαν ακομα τα παιδια στισ πρωτες δειλες συναντησεις που εκαναν αφου ημουν και εγω εκει παρ ολο που εχω 106 μιας και ισως γινω και εγω καποια στιγμη μελλντικος "colt-ακιας"...

 

Ωχ, κι αλλος γαλλος που σκεφτεται την αλλαγη του αυτοκινητου του με CZT...und3r, νομιζω οτι εισαι κακη επιρροη τελικα...

 

Εμενα με ενημερωσε ο ενας απ'τους διαχειριστες του forum, ονοματα δεν λεμε...

Link to comment
Share on other sites

Σας καλησπεριζω ολους και συγχαρητιρια στον und3r που επιτελους ανεβασε το site..εχω ενα 106 rallye μαυρο και εμαθα για το site απ οταν το συζητουσαν ακομα τα παιδια στισ πρωτες δειλες συναντησεις που εκαναν αφου ημουν και εγω εκει παρ ολο που εχω 106 μιας και ισως γινω και εγω καποια στιγμη μελλντικος "colt-ακιας"...

 

Ωχ, κι αλλος γαλλος που σκεφτεται την αλλαγη του αυτοκινητου του με CZT...und3r, νομιζω οτι εισαι κακη επιρροη τελικα...

 

Εμενα με ενημερωσε ο ενας απ'τους διαχειριστες του forum, ονοματα δεν λεμε...

Θα ελεγα οτι ο sinn3r επηρεασε εμενα κ οχι εγω αυτον!

Ο παρακατω διαλογος ειναι αληθινος!!:

 

Und3R: Πρεπει να το πουλησω το χρεπι δεν παει αλλο...Ολο προβληματα βγαζει...Αλλα τι να παρω?

Sinn3r:Γιατι δεν παιρνεις το colt το turbato?Ειδα κατι φωτο στο ιντερνετ και ειναι πολυ καλο!

 

Την επομενη μερα....

 

Und3R:Εβαλα αγγελια το rallye...

Sinn3r:Και τι θα παρεις?

Und3R:Το czt φυσικα τι αλλο?!

Link to comment
Share on other sites

ετσι ετσι η αληθεια να λεγεται :lol: ...φωτησα τον und3r και εμεινα εγω τυφλος... :( :)

 

Τυφλος τυφλος, αλλα το καλοκαιρι ο und3r εβλεπε το 106 να μπαινει με τα 4ρα η' και με ουρα σηκωμενη (και opposite lock) και ελεγε που ειναι ο γαλλος μου... :lol: :p

 

Αντικειμενικα τωρα, φυσικα και ειναι σωστοτερη η αγορα/κατοχη του CZT απο ενα Peugeot 106 GTi/Rallye...και συμφωνω κατα ενα μεγαλο ποσοστο μαζι σας, στο κατω κατω ειναι ολα θεμα προτεραιοτητων... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Τυφλος τυφλος, αλλα το καλοκαιρι ο und3r εβλεπε το 106 να μπαινει με τα 4ρα η' και με ουρα σηκωμενη (και opposite lock) και ελεγε που ειναι ο γαλλος μου... :lol: :p

στο κατω κατω ειναι ολα θεμα προτεραιοτητων... :wink:

 

Ακριβως, ολα ειναι θεμα προτεραιοτητων αλλα και οικονομικης δυνατοτητας..μην το ξεχναμε αυτο..και για μενα με 18000euro ειναι μακραν η καλυτερη αγορα αυτοκινητου που μπορει να κανει καποιος...δεδομενου οτι μπορει να "χτυπησει" και αλλες κατηγοριες..βεβαια, ενα 106 rallye ειναι παντα ενα 106 αλλα η ζωη συνεχιζεται... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει βεβαια και η λυση μεταχειρισμενου αυτοκινητου, και με 18,000ευρω μπορεις να αγορασεις πολλα αξιολογα αυτοκινητα...βασικα ειμαστε off topic ισως θα επρεπε να μιλησουμε καπου αλλου για θεματα αυτοκινησης γενικοτερα... :wink:

 

Διαχειριστη, πες μας που να συνεχισουμε την συζητηση μας!?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει βεβαια και η λυση μεταχειρισμενου αυτοκινητου, και με 18,000ευρω μπορεις να αγορασεις πολλα αξιολογα αυτοκινητα...βασικα ειμαστε off topic ισως θα επρεπε να μιλησουμε καπου αλλου για θεματα αυτοκινησης γενικοτερα... :wink:

εχεις δικιο, βασικα παρελειψα να πω οτι εννοουσα αγορα καινουριου με 18000euro!

αλλα ασ συνεχισουμε σε ενα καταληλοτερο topic... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Πέρασε κάποιος απ το club μπροστά απ το μαγαζί του κολλητού μου και οι κεραίες του έπιασαν το αυτοκολλητάκι, έτσι με πήρε τηλέφωνο να τσακιστώ να μπώ στο site... Μου είχε περάει και μένα παλιότερα για club αλλα δν είχα χρόνο να ξεκινήσω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Απο ενα μελος που ειναι φιλος μου κ πατησε κ αυτος το url τυχαια μιας κ εχει απιστευτη τρελα με τα coltακια! :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Αν θυμάμαι καλά το έμαθα σχεδόν συγχρόνως από 2 άτομα... το ένα ήταν ο Δημήτρης (colt-kosei) και το άλλο ο Αρτέμης (mivec-czt)...:roll:

 

Έχουν περάσει και 2 χρόνια από τότε...είναι και η ηλικία δύσκολη....μην περιμένετε να θυμάμαι ακριβώς.... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Από ενα cz3 που ήταν παρκαρισμένο και ενώ το κοίταγα,είδα το αυτοκόλλητο του club.Αμέσος έψαξα στο intenet και σας βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...