Jump to content

Καφεδάκι.....?!


Recommended Posts

καλα επειδη ο λαμπρος ανεβαινει αμα καπιος ψηνεται για καφεδακι........μπορει να γινει ενα mini-meeting..........εγω λαμπρο οπως σου ειπα μεσα οποτε οπιος γουσταρει ποσταρει :p

 

 

 

 

panaua edit : Μιας και οι περισσότεροι έχουν αποκτήσει φιλίες, και θα ήθελαν να γνωρίσουν και άλλα ατομα με την ίδια τρέλα, και δεν τους αρκεί η μια συνάντηση τον μήνα που κατα κόρον πραγματοποιούμε οι συντονιστές, στο τόπικ αυτό, πλέον μπορείτε να ποστάρετε, για ανεπίσημες συναντήσεις του κλάμπ. Είτε αυτές ειναι για συναντησούλα, για εκδρομούλα, ποτάκι, καφεδάκι κτλ κτλ.

 

Με 2-3 προϋποθέσεις ομως. Δεν ειναι ο χώρος εδώ να κανονίζονται, ανοίγματα-κόντρες-οπως θέλετε πείτε το, και οτιδήποτε παράνομο.Το coltclub.gr σε αυτές τις συναντήσεις ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο διοργανωτής, απλά το μέσο για να έρθουν κάποια άτομα σε επαφή! Τιποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.

 

Μη μας φέρετε σε δύσκολη θέση. Το θέμα ειναι πολύ σοβαρό, και θα ήμαστε πολύ αυστηροί.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

αν θελετε πειτε 1 μερος κ μια ωρα που θα βρεθειτε και οποιος μπορει ας παρεβρεθει-εγω πχ δουλευω αυριο αλλα κατι μπορει να κανω

Link to comment
Share on other sites

Eμενα με βολευει το olympico παντως....αλλα και γαλατσι βολευει...ποιο βορεια δεν ξερω..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα...βολευει το σεφ αλλα και το γαλατσι δεν ακουγετε ασχημο....περιμενουμε μερος και ωρα...

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω προβλημα....παμε γαλατσι τοτε...μιλησα και με σαραντη αλλα μονο αμα το κανουμε νωρις θα μπορεσει...αλλιως χλωμο...οποτε να πουμε και ωρα

Link to comment
Share on other sites

Kατα τις 5 ειναι καλα...να ναι μερα να θαυμασω τα εργαλεια σας.

Link to comment
Share on other sites

οκ κλεινουμε για olympico αφου βολευει και τον seth στις 17:00 στο παρκινγκ οπως την προηγουμενη φορα !!!

Link to comment
Share on other sites

Οκ λαδι θελει κανενες να φερω και ελιες καλαμων :lol: :lol:

αυτοκολλητακι ποιο καλο παιδι θα μου φερει...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και οι περισσότεροι έχουν αποκτήσει φιλίες, και θα ήθελαν να γνωρίσουν και άλλα ατομα με την ίδια τρέλα, και δεν τους αρκεί η μια συνάντηση τον μήνα που κατα κόρον πραγματοποιούμε οι συντονιστές, στο τόπικ αυτό, πλέον μπορείτε να ποστάρετε, για ανεπίσημες συναντήσεις του κλάμπ. Είτε αυτές ειναι για συναντησούλα, για εκδρομούλα, ποτάκι, καφεδάκι κτλ κτλ.

 

Με 2-3 προϋποθέσεις ομως. Δεν ειναι ο χώρος εδώ να κανονίζονται, ανοίγματα-κόντρες-οπως θέλετε πείτε το, και οτιδήποτε παράνομο.Το coltclub.gr σε αυτές τις συναντήσεις ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ο διοργανωτής, απλά το μέσο για να έρθουν κάποια άτομα σε επαφή! Τιποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο.

 

Μη μας φέρετε σε δύσκολη θέση. Το θέμα ειναι πολύ σοβαρό, και θα ήμαστε πολύ αυστηροί.

Link to comment
Share on other sites

...και στο΄πα ρε Βαγγελη (xvibes) και Μανο(seth) θα μας κραξουν που καναμε ψιλη στο φευγα.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Πλακα κανω χρειαζοταν αυτο το τοπικ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μπορει να μην ειναι καφεδακι, αλλα ειναι ανεπισημη συναντηση, αυριο βραδυ Πεμπτη 15/4/2010 οποιος θελει απο τις 22.00 και μετα μερικοι COLTακηδες θα ειμαστε στο Ζαχο για σουβλακι, οσοι πιστοι προσελθετε. Δεν ειμαι ο διοργανωτης ουτε υπαρχει καποιος... ειναι απλα μια βολτουλα να ζεσταθουμε, ελατε να γινουμε πολλoi ;)

Τα λεμε!

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει... Ίσως κατέβω και εγώ μαζί με γυναίκα.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λετε και μενα κατα που πεφτει ο Ζαχος, θα βρισκομαι στην Αθηνα αυριο, οποτε υπαρχει πιθανοτητα να περασω...Thanks

Link to comment
Share on other sites

Ελα μπηκα Google Earth, βρηκα το yabanaki...εκει ειμαστε δηλαδη?...καλα μπορω και να ρωτησω φτανοντας...θα παρω ολη την παραλιακη και καποια στιγμη θα φτασω :)

Link to comment
Share on other sites

ρε γαμωτο δουλευω μεχρι 11 το βραδυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω πρωινο ξυπνημα γιατι Παρασκευη πρωι μπαινει εξατμιση!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...