Jump to content

Συναντήσεις Μελών Βορείου Ελλάδος ΙΙΙ


Recommended Posts

το 3ημερο της καθαρας δευτερας θα ειμαι στην βεροια οποτε αν γινει κατι, ειμαι μεσα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδία, έχουμε καιρό να κάνουμε κα΄τι γενικά. Οπότε λέω όποιος θέλει να ερθει Σίνδο στο γνωστό αδιέξοδο να κάνουμε λίγο χαβαλε. Εγω θα πάω εκεί κατά τις 10 και κάτι για πρωί μιλάω πάντα. Έχουν πει θα έρθουν κάποια παιδία είμαστε 4 αυτοκίνητα μέχρι στγμής.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 8 months later...

Αν και λίγο καθυστερημένα θα ειδοποιήσω για συναντησούλα στην Θεσσαλονίκη. Στο Cosmos 23/8/2016 κατά τις 20:30 στο Tothelo θα βρεθούμε για καφεδάκι μπυρίτσα. Στο facebook όποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεύτερη συνάντηση για καφέ την Παρασκευή 2 Σεπτεμβρη στο Κόσμος. Μπροστά από το Τοθελο θα βρεθούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Λοιπόν παλικάρια και κυρίες !! Όπως έχει γίνει γνωστό θα κάνουμε και μια συναντησούλα και στην Θεσσαλονίκη μας. Είμαστε συνολικά μέχρι τώρα 14 άτομα !!  :clap:  :clap:  :clap: Ελπίζω να γίνουμε ακόμα πιο πολλοί ! 

 

Το ραντεβού μας πιστεύω είναι καλύτερα να δοθεί στο Carrefour Ευκαρπίας στο parking, ημέρα Κυριακή 5 Μαρτίου, ώστε να ξεκινήσουμε όλοι μαζί κομβόι προς τον Σοχό. 10:30 είναι μια καλή ώρα συνάντησης με 11:00 ώρα αναχώρησης.


 

Το τηλέφωνο μου 6978408762 για όποιον χρειαστεί βοήθεια ή αργήσει ή οτιδήποτε.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Πέμπτη 6/4/2017 ώρα 19:00 στο Mediterranean Cosmos θα βρεθούμε για καφεδάκι! Όσοι πιστοί προσέλθετε !! 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

ΤΕΤΑΡΤΗ 01/07/2020 ώρα 18:30 στο Mediterranean Cosmos θα βρεθούμε για καφεδάκι! Όσοι πιστοί προσέλθετε !! Συνατηση στο παρκιν P3. 
 

87F5C8B9-6911-4954-8EBD-2C4876BC6EEE.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • brutal featured and unfeatured this topic

×
×
  • Create New...