Jump to content

Ποιοί είμαστε από Β. Ελλάδα?


Recommended Posts

Ποιοι ειμαστε απο Β. Ελλαδα?

 

Θεσσαλονικη-Καβαλα-Σερρες-Χαλκηδικη-Κοζανη-Καστορια......? :?:

 

Και τι αμαξι εχετε? :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγω ειμαι απο Λαρισα, σας κανω? :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι απο Λαρισα, σας κανω? :D

 

Γιατι οχι απλα δεν βλεπω και πολυ κηνητικοτητα απο Β.Ελλαδα-συναντησεις και μου κακοφαινεται καπως!

 

Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι απο Λαρισα, σας κανω? :D

 

Γιατι οχι απλα δεν βλεπω και πολυ κηνητικοτητα απο Β.Ελλαδα-συναντησεις και μου κακοφαινεται καπως!

 

Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη! :)

 

Μέχρι στιγμής είναι πολύ λίγα τα παιδιά από Βόρεια Ελλάδα. Σε αυτό θέλουμε και την δική σας προσπάθεια για προσυλητισμό! Όπου βλέπετε ότι σας παίρνει (γιατί μερικοί ξινίζουν), ενημερώνετε τα Colt-άκια που βλέπετε για την ύπαρξη του club. Επίσης όσοι δεν έχετε αυτοκόλλητα ενημερώστε εμένα με πμ ή κάποιον moderator για να σας στείλει. Αν και νομίζω ότι μας τελείωσαν (πάλι) θα τυπώσουμε σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Είχα δει πολλά colt στη Θεσσαλονίκη πριν καμιά δεκαριά μέρες που ήμουν εκεί. Ένα βράδυ στην Κρήνη είχα δει 3-4 :) . Που είναι ολοι αυτοί ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Είχα δει πολλά colt στη Θεσσαλονίκη πριν καμιά δεκαριά μέρες που ήμουν εκεί. Ένα βράδυ στην Κρήνη είχα δει 3-4 :) . Που είναι ολοι αυτοί ρε παιδια?

 

Υποθέτω οτι δεν γνωριζουνε για το coltclub!Οταν με το καλο παρω τα αυτοκολλητα απο τον DURINVIII θα αρχισω διαφημιστικη εκτσρατεια (ΟΧΙ για Δημαρχος :D )

Link to comment
Share on other sites

Απο βορειο ελλαδα, ειμαι και γω. Κοζανη - Θεσσαλονικη - Ξανθη. Θα με βρεις παντου. Χθες ημουν Σερρες και μετα το απογευμα Θεσ/νικη. Πετυχα κοκκινο CZ3 στο φαναρι ακριβως διπλα μου και του ειπα για το club... γενικα εχω πει σε πολλους αλλα δεν βλεπω να μπαινει κανεις. Αρα μάλλον έχουν προβλημα τα ελληνικα μου ή ειναι κομπλεξικοι ολοι με τα cz3 (κι""ομως! εδω και 6 μηνες δεν πετυχα ΠΟΤΕ CZT στο δρομο) και νομιζουν οτι το club ειναι μονο για τα τουρμπακια ενα πραμα... :?

Link to comment
Share on other sites

Απο βορειο ελλαδα, ειμαι και γω. Κοζανη - Θεσσαλονικη - Ξανθη. Θα με βρεις παντου. Χθες ημουν Σερρες και μετα το απογευμα Θεσ/νικη. Πετυχα κοκκινο CZ3 στο φαναρι ακριβως διπλα μου και του ειπα για το club... γενικα εχω πει σε πολλους αλλα δεν βλεπω να μπαινει κανεις. Αρα μάλλον έχουν προβλημα τα ελληνικα μου ή ειναι κομπλεξικοι ολοι με τα cz3 (κι""ομως! εδω και 6 μηνες δεν πετυχα ΠΟΤΕ CZT στο δρομο) και νομιζουν οτι το club ειναι μονο για τα τουρμπακια ενα πραμα... :?

 

Αν οχι την Παρασκευη, απο Δευτερα θα πετυχενεις και εμενα CZT μολυβι!

 

Υ.Γ. Μηπως πετυχαινεις πιτσιρικια που νομιζουν οτι το club ειναι προιον Goodys :?: (πλακα κανω ετσι;! ) Μαλον θελει πολυ προσπαθεια....!

Link to comment
Share on other sites

8)

Παντως αν τυχει και ξαναερθω Θεσ/νικη (που θα ξανατυχει! :lol: ) θα σας ενημερωσω νωριτερα για να πεχτει σκηνικο με φιλικα ανοιγματα και καφεδακι! Το πιστευεις οτι δεν εχω ανοιξει ποτε με CZT ??????

Πραγματικα το εχω παραπονο!...

Με CZ3 δεν ανοιγω βεβαια, γιατι ειναι πολυ μοβορικα και μας πατανε! :p πλακα κανω και γω... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Με χαρα να γνωρισω ενα μελος απο κοντα να μου εξηγησει καποια πραγματα οπως ποσο κανει 1+1 2+1 κλπ :)

Link to comment
Share on other sites

Με χαρα να γνωρισω ενα μελος απο κοντα να μου εξηγησει καποια πραγματα οπως ποσο κανει 1+1 2+1 κλπ :)

 

Τετοια πραματα κολλητε μην ρωτας... Δεν ξερω ουτε εγω! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ποιοι ειστε απο Β.Ελλαδα;

 

Θεσσαλονικη-Καβαλα-Σερρες-Χαλκηδικη-Κοζανη-Καστορια......; :?:

Και τι αμαξι εχετε; :wink:

Κι εγώ απο Θεσσαλονίκη-Πυλαία με COLT 1.3 του ""98 μπλέ :wink:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες και εγώ παίζω Θεσ/νίκη από σήμερα μετά τις διακοπές στην μαμά πατρίδα Φλώρινα..ξανά στα ζόρια με τα διάβασματα..Κάτι πρέπει να κάνουμε με την "προώθηση" του club σε θεσ/νίκη & βόρεια Ελλάδα γενικότερα γιατί πολλά Coltακια βλέπω αλλά λίγα σηματάκια. Α! Ξέχασα: Colt steel grey 1.3 Invite

Link to comment
Share on other sites

Παίδες και εγώ παίζω Θεσ/νίκη από σήμερα μετά τις διακοπές στην μαμά πατρίδα Φλώρινα..ξανά στα ζόρια με τα διάβασματα..Κάτι πρέπει να κάνουμε με την "προώθηση" του club σε θεσ/νίκη & βόρεια Ελλάδα γενικότερα γιατί πολλά Coltακια βλέπω αλλά λίγα σηματάκια. Α! Ξέχασα: Colt steel grey 1.3 Invite
Καλωσήρθες στην τρελοπαρέα μας.Όσο για την προώθηση του club έχουμε βγεί όλοι στο κυνήγι :lol: .Θα σου τα εξηγήσω όλα μόλις βρεθούμε :wink: .
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
KAI ΓΩ ΑΠΟ ΒΟΡΑ ΕΙΜΑΙ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ 40ΚΜ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΚΑΤΕΥΕΝΩ ΣΧΕΔΩΝ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΡΙΝΗ-RACA

Φίλε μου Κώστα, είπες την μαγική λέξη : RACA!!! Φέτος ήπια αμέτρητους παγωμένους καφέδες εκεί και για την επόμενη συνάντηση θα προτείνω να βρεθούμε εκεί..Α! Καλώς ήρθες στο Club και καλή αναμονή για το CZT σου.

Link to comment
Share on other sites

HOLA!!

Πλαγιαρι Θεσνικης, cz3 1.3 illusion blue, με αεροτομη czt και προβολεις ομιχλεις.Εχω περιπου 2000km και ετοιμαζομαι να το 200αρισω μια απ""αυτες τις μερες στην κομοτηνη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...