Jump to content

Συναντήσεις μελών Κρήτης


Recommended Posts

Μιας και εχουμε και δικο μας χωρο πλεων (thanks boyz)...

 

Εγινε προταση απο τον Jimkar για συναντιση την αλλη βδομαδα...

 

Εγω μαλλον ειμαι μεσα αν ειναι προς σκ μερια... τις αλλες μερες δουλεια...

Οπιος εχει να κανει προταση για μερος...

Link to comment
Share on other sites

ʼντε με το καλό ρε παλικάρια και πιστεύω το καλοκαιράκι να τα πούμε ξανά και με το δικό μου αμάξι στις διακοπές . Βαγγελάκι εμείς τα λέμε και με το Lancer στις γιορτές ε ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

για σας πατριώτες

λοιπόν στις 10 Ιουνίου έχει στο τυμπακι event(dragster κτλ κτλ ) και θα μαζευτούμε κάμποσα skoda και seat γιατί όχι και εσείς??? Όσο πιο πολλή τόσο πιο καλά θα περάσουμε .ακόμη κάθε σκ κανονίζουμε και πάμε για καφεδάκι αν συμφωνείτε πείτε το να συναντιόμαστε να τα λέμε

 

φιλικά

 

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά θα το ήθελα αλλά θα μπορώ από 1 Ιουλίου για καφεδάκια γιατί τώρα είμαι εκτός πατρίδας. Μόλις επιστρέψω, μέσα σε ότι θέλετε. Και να κανονίσουμε και καμμιά κρητική συνάντηση γιατί δεν λέει όλοι οι υπόλοιποι να γλεντάνε και εμείς τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αντε αντε... το τουτου σου παντως το βλεπουμε εδω που και που...

Link to comment
Share on other sites

Έχω τον αδερφό μου που το παίρνει καμιά βόλτα για να ξεσκάσει το κακόμοιρο. Αλλά που θα πάει. Με το που έρθω... θα οργώσω όλοι τη Κρήτη. Ενας μήνας ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιοι είναι μέσα για να πάμε για κανένα καφεδάκι αυτή την εβδομάδα????

Ακόμη ποιοι είναι μέσα για της 10 του Ιούνη στο τυμπακι??

Link to comment
Share on other sites

πολυ θα ηθελα να παρεβρεθω κ εγω σε καμια συναντηση των μελων της Κρητης μιας κ μενω το τελευταιο διαστημα Χανια αλλα δν ειμαι κατοχος ακομα CZT ή καποιου παρεμφερη αυτοκινητου οποτε δν ξερω κατα ποσο εφικτο θα ηταν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις Colt ???? Φιλε, δεν παιζει... ΧΑΝΕΙΣ... Αποκτησε το... ;-) Παρ""ολα αυτα οταν καταφερουμε να την κανουμε την συναντιση εισαι φυσικοτατα ευπροσδεκτος... με η χωρις Colt...

 

Για μεσα βδομαδα επειδη σχολαω αργα δεν ξερω, αν κανονιστει βλεπω... αν ειναι για κυριακη εκδρομουλα φαση να μαζευτουμε κατι γινεται...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επέστρεψα από τα ξένα και ψήνομαι άγρια για καφεδιά με συμφορίτες. Ακούω ποιος θέλει και πότε??? Άντε να βλέπω κίνηση σιγά σιγά...

Link to comment
Share on other sites

Welcome back mate!

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαστε!!! λοιπον... Welcome κατ' αρχην...

Εγω μπορω καθημερινα το μεσημερι που δεν δουλευω... και μετα τις 10 το βραδυ... και Κυριακη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα και πάλι. Για μεσημεράκι με βολεύει και εμένα. Από 6 το απόγευμα και μετά δεν μπορώ λόγω δουλειάς. Κανείς άλλος ψήνεται???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Λοιπόν εγώ ειμαι μέσα για συνάντηση!Και προτείνω..Συνάντηση 3 Αυγούστου στα χανιά και βουρ το βράδυ για το all-night long beach party στα φαλάσσερνα(5.000 κοσμος μέσα στο νερό)!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...